Kass - Mico s. 19/05/2017

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 08/11/2017 - 21:10
Pesaleidja pilt 13/09/2017 - 22:39
Pesaleidja pilt 09/10/2017 - 21:28
Pesaleidja pilt 09/10/2017 - 21:27
Nimi: 
Mico
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Paide
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Süle- ja suur nurrukass Mico – ikka koduootel!

Kui me tänavakiisude sünnikuupäeva enamasti vaid ligikaudu aimame, siis Mico on väike erand. Tema ema tuli inimeste lähedusse ühte Türi tööstusangaari juba paar päeva enne tähtsat sündmust ja seepärast teadsid kohalikud töömehed täpselt, millal Mico ja ta vennad-õed ilmavalgust nägid. Küllap kassiemme teadis, et angaaris töötab lahke südamega rahvas ja tänu neile püsitigi elus. Sügise saabudes hakkasid hooldajad kasside pärast muret tundma ja abi otsima, nii sattuski Mico Pesaleidja hoiukodu hoole alla. Õed-vennadki rändasid laiali erinevatesse hoiukodudesse.

Mico on väga tubli, vaatamata õues kasvamisele on tal liivakasti kasutamine täiesti käpas. Kõik tubased kombed on ideaalselt selged ja Mico saab väga hästi läbi ka perekassiga. Ta on hea iseloomuga, rõõmsameelne ja lustlik.
Micost on kasvanud suur inimese sõber - hoiukodus pole varem elanud nii suurenurrulist hoolealust: Mico nurrub kogu aeg! Iga väiksemgi pai ja inimese lähedus päästab valla tema vägeva nurrumotori - nurr tuleb ka süües ja lihtsalt niisama diivanil pikutades. Ta armastab inimese lähedust, tahab sules olla ja tihti jääb süles suure nurrumise saatel tukkuma. Nii mõnedki saated televiisorist vaadatakse koos, Mico inimese kõhu peal tukkumas.

Ühesõnaga - täielik inimeselemb, suur stressimaandaja, kes igal võimalusel ronib sülle ja nõuab nurru saatel paisid! Ta on julge, heatahtlik, pahandust ei tee, mängib suure rõõmuga nii hiire kui perekassiga. Toiduga ei pirtsuta, sööb pakitoitu, krõbinaid ning ei ütle ära pudrust, supist jms.

12.11.17
Mico on oma kodus :)
Suured tänud Micole kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.