Kass - Mella s. 16/06/2009

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Mella saab suurepäraselt läbi laste ja koertega.
Pesaleidja pilt 23/09/2014 - 20:16
Mella on pigem tagasihoidlik ja ei tiku esile, kuid iial ei ütle ta ära paidest ja ka mõnus nurr läheb lahti. Ta on õrn ja hea.
Unimüts
Nimi: 
Mella
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kas te juba olite unustanud sellise kassi nagu Mella? Sellise vahva vuntsi ja imeilusate lumivalgete sokkidega kassitüdruku. Vist olite, sest Mella pole saanud vahepeal ühtegi kodupakkumist ja ta ikka ootab oma inimest hoiukodus. Kuigi Mellal läheb hoiukodus hästi, siis mõtlesin siiski teda Teile meenutada ja otsida üles Mella päris oma inimese.
Kui Mella hoiukoju kolis, oli tal suur nohu. No eks see oli kassitoa stressist jagada pesa ja paikäsi mitmekümne teise kassiga. Kassitoas oli ta ju pigem selline vaikne nurgas istuja, kes ise pai küsima ei tulnud. Nüüdseks aga poeb ta juba ise sülle ja on palju julgem.
Lemmikkohtadeks on päikeselaigud ja voodi, kus saab ikka seda lemmiktegevust teha-magada. Mängimine ei paku talle üldse sellist naudingut nagu magamine, ZzZZzZzzz....

Ja nüüd, PANGE TÄHELE, sest võib-olla on nüüd käes hetk, kus Te taipate, et sellist kassi te endale just oletegi otsinud. Nimelt... Mella saab suurepäraselt läbi KOERTE ja LASTEGA!!!!!

Kiisust, kes kassitoas vaikselt ühe koha peal istus ning aralt sülle ronis, on saanud elujõuline kass, kes käib inimesega toast tuppa ning eelistab ka magama jääda just seal toas, kus inimesedki on. Paitamine meeldib talle jubedalt. Kui miskipärast paitamine ära lõpetada, lükkab ta õrnalt oma pea sulle käe alla ja nurub veel paisid. Õhtul meeldib talle väga kaissu tulla ning ka ise sülle ronida, kuid süllevõtmist ta oluliselt ei salli.

Mella on umbes 6-aastane täiskasvanud emane kass, kuid ta on tõeliselt pisikest kasvu, mistõttu on raske uskuda, et tegu ei ole kassipojaga. Ideaalne kass korterisse, eriti, kui on hirmu lõhutud kardinate või tapeetide pärast. Mella on väga rahumeelne ning mänguhoos rikutud asjade üle muretsema ei pea. Saab suurepäraselt läbi ka laste ja koertega, on hea isuga ning kasutab eeskujulikult liivakasti.

Mai 2015.
Mella jääb oma hoiukodusse päriseks :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.