Kass - Melissa s. 23/04/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 03/09/2016 - 22:35
Pesaleidja pilt 15/09/2016 - 12:45
Pesaleidja pilt 03/09/2016 - 22:37
Pesaleidja pilt 23/06/2016 - 09:36
Nimi: 
Melissa
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

TOHUTULT ILUS MELISSA OOTAB KODUSOOJUST!

See imeilus ja tõeliselt armsa näoga kiisupreili Melissa jõudis Pesaleidja kassituppa Viljandi varjupaigast. On ilmselge, et elu pole Teda just väga hellitanud ja on vägagi tõenäoline, et Ta sündis Viljandi tänavatel ja ilmselt on ka seal üles kasvanud. Seda vähemalt reedab meile Tema pisut arglik iseloom, mis küll meie õnneks ei ole agressiivsete näitajatega.
Kui Ta on lõksus ja paitav inimkäsi juba Temaga kokku puutub, ei ole Melissa kuri. Ta on küll esialgu pisut hirmust kange ja võib-olla väriseb, kuid on seejuures käsitletav ja pole kindlasti mitte lootusetu juhtum. Seejuures peame mainima, et kahe kuuga on teinud Melissa läbi arengu - Ta tuleb täitsa julgelt inimest uudistama ega poe sugugi peitu, kui keegi kassituppa istub. Tihtipeale on Ta üks esimestest, kes toapõrandal istub ja uudishimulikult jälgib, mida see kahejalgne teeb. Ja eriti lõbus on, kui pakkumisel on sulepulk! Seepeale näitab Melissa end kõige aktiivsemast ja mänguhimulisemast küljest.

Melissa puhul peaks kodu olema arvestanud sellega, et see kiisu vajab pisut aega, et õppida usaldama ja et lasta end armastada. Ilmselge on aga see, et hea toiduga on kõik võimalik!

Melissa on end näidanud kassitoas vägagi viisakalt küljest. Ta kasutab viksilt ja viisakalt liivakasti, on igati terve olnud ja omab vägagi siidist kasukat. Tema suured silmad räägivad hirmust, kuid samuti ka hingevalust ja kurbusest, mis on Temaga paratamatult kaasas käinud tänavakass olnuna.
Nüüd on Ta aga turvaliselt siseruumis ega pea muretsema vihma, lume ega külma tuule pärast. Nüüd on Tema toidukass alati maitsvaid söögipooliseid täis, puhas vesi alati kättesaadav ja soe küljealune on igati garanteeritud.
Küll aga on puudu päris oma inimene, päris oma pere, päris oma kodu.

Melissa on vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed, omab kiipi ja saab kaasa ka uhke passi, millega näitab, et on täieõiguslik kiisu!

03.05.2017
Melissa läks koju :)
Suur aitäh kassipreili perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.