Kass - Megusta s. 01/07/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 02/12/2017 - 16:10
Pesaleidja pilt 02/12/2017 - 16:11
Pesaleidja pilt 04/10/2017 - 10:48
Pesaleidja pilt 04/10/2017 - 10:47
Nimi: 
Megusta
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Megusta on umbes 5-kuune emane kassipoeg. Kiisule otsa vaadates meenutab ta pisikest tiigrit, kuid kõhu all leidub ka täppe. Kõrvade otstes on tillukesed msutad tutid.
Kui Megusta Viljandi varjupaigast hoiukodu poole sõitis, siis oli hirm kindlasti suurem kui tema ise. Siiski sai talle väga kiiresti selgeks, et nurgas kössitamine pole tema jaoks. Selle asemel avastas ta hoopis, et inimese soe käsi tema pehmet kõhtu silitamas on midagi, mis teda tõeliselt lõõgastab ning aitab tal leida oma zen olekut. 
Oma tänutunnet väljendab ta tõeliselt valju ning kõlalt pehme nurrumootori abil. Oma hommiku- ning õhtueinet oodates on ta aga tõeliselt püüdlik ning annab endast kõik, et üks korralik "mjäu" välja öelda, kuid seni on see jäänud vaid vaikseks, kuid omamoodi dramaatiliseks "Mjä"-ks.

Megusta kasutab ilusti oma liivakasti, muuhulgas viib seal aeg-ajalt läbi ka põhjalikemaid kaevamistöid. Lemmikmänguasju on tal mitmeid, enim meeldivamad on hõljuvad suled, karvane hiir, kõrred ja pastakad. 
Ta on energiline ning uudistab alatasa ringi. Ta armastab pikki silitussessioone ning peale uinakuid mängimist.

Megusta ootab endale päris oma kodu, kus teda omakorda ootaksid inimesed, kellel on aega ning armastust, et koos temaga mängida, õppida ja üksteisega harjuda.
Hetkel elab Megusta hoiukodus Tallinnas ja ootab kõiki huvilisi endaga tutvuma!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.