Kass - Maxi s. 21/05/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 21/08/2013 - 09:54
Nimi: 
Maxi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

14. juunil leiti Valga linnas, Vabaduse tänavalt, Maxima kaupluse lähedalt sõiduteelt kassipoeg. Musta- valgelaigulise kasukaga, umbes 3- 4 nädala vanune, vajab erihoolt ja toitmist.

19.08.13
Pesaleidja Tallinna hoiukodust sõitis just päris oma koju pisike kassipoiss Maxi. Maxi lugu on aga eriline isegi aastaid hoiukodu pakkunud vabatahtlike jaoks :) Maxi oli leidmise hetkel alles paari nädala vanune tita, kes ukerdas Valga linnas mööda suurt sõiduteed! Varjupaika jõudes oli kassilaps nii väsinud, et ainult magas oma soojendusega pesas. Pesaleidja vabatahtlikud olid Valga varjupaigas külas ning hoiukodu peremees otsustas viimasel hetkel Maxi põue pista ning kiisupoiss sõitis samal päeval koos teiste pisikeste kiisulastega pealinna. Loomulikult jäi Maxi hoiukodus haigeks nagu ikka selliste imepisikeste kiisubeebidega juhtub, kui nad varjupaika satuvad. Hoiukodu pidi Maxit paar korda elule turgutama, kui ta järjekordse haigushoo ajal otsustas enam mitte süüa ning juua! Aga õnneks pidas sitke poiss kõigi haiguste kiuste vastu ning paranes ilusti. Mis siis selle loo juures erilist on? Leiti kiisupoeg ja saadeti koju-tavaline! :)
Maxi loo puhul pole midagi tavalist! Nimelt tuldi ühel ilusal päeval Maxi hoiukodus elavat kiisutüdruk Kessut vaatama. Maxi otsustas aga, et nii need asjad ei käi ja jooksis oma pisikeste päntajalgadega uutele inimestele ukse peale vastu! Ja uuel perel olid plaanid sassis ning süda haige-tuldi ju Kessut võtma, aga kuidas sellist imearmsat ja targa silmavaatega poissi maha saab jätta? Mindi koju, räägiti asjad läbi ning otsus oli järgmine-koos Kessuga kolib koju ka Maxi! Uus kodu polnud ka mingi tavaline kodu! Nimelt ootas kiisulapsi ees veel üks tänavalt päästetud kassiemand ning vahva koer! Täna, peale kolmenädalast ootamist, kuni Maxi täielikult paranes, koliski kass lõpuks oma kauaoodatud koju! Ja nädala pärast kolib talle järgi tema sõbranna Kessu! Oleks kõik kurvad lood nii õnneliku lõpuga :)

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.