Kass - Marion s. 01/09/2012

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Marionil on imeilused silmad, silmaümbrus on justkui pliiatsiga tumedaks tehtud.
Pesaleidja pilt 14/04/2016 - 09:27
Pesaleidja pilt 12/10/2015 - 16:56
Pesaleidja pilt 08/07/2015 - 21:52
Nimi: 
Marion
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Raplamaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Marion ehk kodustele lihtsalt Mammi, on oodanud oma kodu juba üle-eelmisest maikuust. Seega juba 2 aastat. Selle aja jooksul ei ole tema vastu isegi keegi huvi tundnud...

Tegemist on väga sõbraliku (kindlasti kodukassiga), kes saabus hoiukoju oma paaripäevaste pojudega Narvast. Juba algusest oli näha, et tegemist on väga hea emaga. Ta ei lahkunud oma pojakeste juurest hetkekski, vähemalt inimeste nähes mitte. Isegi süüa pidi talle panema tema pessa, kuna oli karta, et ta muidu ei söö. Pojud on nüüdseks iseseisvateks kasvatatud ja kiisul aeg minna päris oma koju.

Marion on väga rahulik kass, isegi nii rahulik, et see on hakanud mõjutama tema kehakaalu. Aga kuna nüüd on kevad ja kiisu saab käia õues jalutamas, siis varsti on ta kindlasti tagasi bikiinivormis.

Marion on kass, kes ei tee üldse tüli - ta ei näugu, ta ei tüüta sind süllekippumisega - ta ootab, kuni talle tähelepanu pööratakse ja nurrub vaikselt paitamist nautides. Samuti ei ole ta kordagi inimesega kurjustanud - ei hammaste ega küüntega.

Mammi saab läbi teiste kassidega, ta küll ei mängi nendega, vaid lihtsalt suhtleb.

Ühesõnaga, täiesti arusaamatu, miks selline ideaalse iseloomuga rahulik kass pole endale leidnud veel seda ideaalset ja rahulikku kodu, kus nautida inimesega koos olemist.

Marion on steriliseeritud, kiibistatud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjet.

Palun kodupakkujatel järjekorda võtta! Järjekorranumbri saamiseks palume täita väikese küsimustiku, et tulevasi kodupakkujaid paremini tundma õppida http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.