Kass - Mariam s. 01/05/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 20/12/2017 - 14:44
Pesaleidja pilt 20/12/2017 - 14:44
Pesaleidja pilt 20/12/2017 - 14:45
Nimi: 
Mariam
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Graatsiline Mariam

Nõtke ja imekaunis Mariam on kass, kes varjab tänasel päeval oma minevikku juba päris hästi. Ta on rahulik, enesekindel ja tasakaalukas. Olles just üles kasvatanud oma kolm vahvat põngerjat, on ta nüüd valmis uut elu alustama.

Mariam saabus meile suvel Viljandi varjupaigast tiinena. Meile saabudes oli ta šokis, ja see ei ole imekspandav. Lühikese aja jooksul oli ta kinni püütud, viidud ühte varjupaika, pakitud seal transpordipuuri ning sõidutatud mitu tundi mürisevas autos. Sealt järgmisesse varjupaika, puuri sünnitust ootama. Enneaegse sünnituse oht on sellises olukorras päris kõrge.

Enne sünnituse algust oli aga eluliselt tähtis Mariamile hoiukodu leida. See lahenes üsna napilt, viiendal päeval hoiukodus tõi Mariam ilmale kolm vahvat poega, kes on tänaseks kõik endale kodud leidnud. Esialgu oli Mariam inimeste suhtes muidugi kahtlustav ning kolis oma pojad kaugele magamistoa voodi alla peitu. Ent kui pojad juba jalad alla said ning mööda tube ringi tuterdama hakkasid, leebus ka Mariam nähes, kuidas tema silmaterasid poputati. Üsna pea imetas ta oma poegi rahulikult pikutades ka võhivõõraste inimeste läheduses.

Tänaseks on Mariam korterieluga inimeste keskel harjunud. Peitmine on ammu ununenud, ta liigub nõtkelt ja graatsiliselt ringi kogu elamises - aknalaual, kapil ja riiulitel - kusjuures pole ta iial midagi maha ajanud.
Talle meeldib aknast välja vaadata ning mängida, kõik uued asjad uurib ja nuusib ta üle. Mariami usaldus inimeste vastu on teinud läbi suure hüppe, ta naudib aina enam paisid, käib end inimese vastu nühkimas nii hommikul ärgates kui siis, kui kõht tühjaks läheb. Ta ei pelga ka külalisi, on pigem väga uudishimulik ja tuleb tutvust tegema.

Kui tahad sellele graatsilisele imeilusale loomale kodu pakkuda, siis
täida ära Pesaeleidja küsimustik
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused
ja hoiukodu kutsub sind külla.

Et lemmiklooma kojutoomine oleks muretum, tuleb Pesaleidjast võetud kassiga kaasa Royal Canini poolt kaasa pandud kingipakike.

Mariam on vaktsineeritud ning saanud parasiitidevastase tõrje. Enne kojuminekut saab ta kiibi

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 10 guests.