Kass - Margo s. 05/03/2013

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 05/08/2017 - 21:29
Pesaleidja pilt 05/08/2017 - 21:29
Pesaleidja pilt 05/08/2017 - 21:30
Pesaleidja pilt 05/08/2017 - 21:30
Nimi: 
Margo
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Rae vald, Harjumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

BRONEERITUD!

Head ja armastavat perekonda otsib Viljandi varjupaika sattunud ja sealt edasi Tallinna lähedale hoiukodusse kolinud Margo.
Varjupaigas tõi Margo ilmale erakordselt ilusa ja suure pesakonna kassipoegi. Tervet seitse kassilast. Kõik kaunites pastelsetes toonides.
Margo näol on tegemist erakordselt ilusa kassiga. Tal on pikemat sorti kohev beez karv, mis on kohati ka halliga kaunistatud. Silmad on tal suured ja ümmargused. Värvuselt eredalt türkiissinised.

Juba varjupaigas oli Margo rahulik ja armastav kass, kes väga nautis pai kätt ja inimese tähelepanu. Oma pesakonna eest hoolitses jäägitu pühendumuse ja suure armastusega. Hoiukodusse kolides kohanes ta koheselt ja mingeid probleeme pole temaga kunagi olnud. Iseloomult on rahulik ja lähedust armastav. Ta on kindlasti heaks kaaslaseks ja seltsiliseks. Sobib nii lastega perre kui ka ilma lasteteta perre. Hoiukodu perenaisele jookseb kohe ta alati ukse peale vastu ja nurrumootor töötab kogu aeg ja täiel võimsusel. Armastab väga konserve ja vett, kuid sööb ka krõbinaid. Liivakasti kasutab samuti oskuslikult. Tal on erakordne võime suhelda oma hoiukodu perenaisega nii, et too saab täpselt aru, mida Margo hetkel vajab.

See erakordselt hea iseloomu, ilusa hinge ja kauni välimusega kassiproua otsib endale erakordselt head ja armastavat perekonda.
Kui just Sina leiad, et Margo on puuduv pusletükk su perekonnast siis täida kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 2 guests.

Online users