Kass - Marco s. 18/05/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Hei sõbrad! Kuidas teil läheb? Ilm on kole ja kodus on ka külm? Lisaks kõigele muule on igav? Koju saabumine on veidi kurbusttekitav hetk päevas, sest kedagi pole kodus ees ootamas? Aga mul on sulle lahendus - mina, Marco!!
Pesaleidja pilt 19/05/2014 - 08:07
Lastesõber Marco otsib kodu!
Pesaleidja pilt 18/05/2014 - 10:26
Nimi: 
Marco
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Lastesõber Marco otsib kodu!
Hiljuti käis meil külas kasse paitamas üks neiu koos pisikese lapsega. Selle külaskäigu ajal avastasime kauni kassiisand Marco pehme külje. Marco ei lasknud end häirida väikelapse veidi järsematest liigutustest ning lasi ennast vabalt paitada, pikutades ise samal ajal rahulikult lapse kõrval. Tundub, et isand Marco on loodud lastega peres elama.
Lisaks lastele meeldib Marcole ka väga mängida - tihtipeale väsib mängimisest meie vabatahtlik enne ära kui kass. Marco veedaks suurima rõõmuga aega sulepulka või laseritäpikest taga ajades - peaasi, et inimesega koos olla saaks.
Me teame, et Marco ei ole kasukavärvilt midagi erilist, kuid must-valge on kaunis ja klassikaline kombinatsioon, mis on moes ka 15 aasta pärast. Veidi särtsu ja edevust lisab pehme kohevus karvades, sära silmis ning mängulust südames.

Marco endast:
Hei sõbrad! Kuidas teil läheb? Ilm on kole ja kodus on ka külm? Lisaks kõigele muule on igav? Koju saabumine on veidi kurbusttekitav hetk päevas, sest kedagi pole kodus ees ootamas? Aga mul on sulle lahendus - mina, Marco!! Olen pehme, ilus ja sõbralik. Sooviks olla su parim sõber ja ustav kaaslane õhtutel, mil istud diivanile telekat vaatama või kamina ette tugitooli, et hea raamatu lugemise kõrvale teed juua. Ja nurru lüüa.

Ma ehk ei paista nunnude kassipoegade, kolmevärviliste kaunitaride ja ostan-müün-vahetan-jagan-osalen loosimises tralli keskel nii väga silma, kuid südames olen hea ja igatsen väga armastava kodu järgi. Lisaks kõigele muule olen kastreeritud, vaktsineeritud ja saanud oma isikliku kiibi.

Marco otsib kodu!
Marco saabus Tallinna kassituppa Pärnust, kuid on juba tutvunud kohaliku eluga ning ootab nüüd, millal ta uus pere ta üles leiab. Marco on vahva sõbralik kassipoiss, kellel aitas uude elukohta ilusasti sisse elada ta uudishimulik iseloom. Lemmikpaigaks on pesakastide pealsed, eriti uksele kõige lähemal olev kast - sealt näeb esimesena kõiki sisenejaid ja on võimalus ka esimesena kassisoovijale silma paista. Kellele ei meeldiks see ilus pikakarvaline kassihärra?

13.12.14
Meie vahva Marco leidis oma pesa :)
Suur aitäh Marcole kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Marco ja tema sõber Muki :) laupäev 20/12/2014

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.