Kass - Mammu s. 01/10/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 25/02/2017 - 10:13
Pesaleidja pilt 26/02/2017 - 15:36
Pesaleidja pilt 25/02/2017 - 10:13
Nimi: 
Mammu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Napilt enne jõule leiti ühelt Ida-Virumaa aiamaalt kassipesakond, kelle puhul kulus veidi aega, enne kui aru saime, kes on kes. Imeväike Mammu, kes oli peaaegu samas mõõdus kolme kassipojaga, osutus ülejäänud bande emaks - võib arvata, et see oli noorukese kassi esimene pesakond.

Kasside leidjal on kuri kahtlus, et selle pesakonna tõi keegi sinna aiamaale - kuigi kassid olid arglikud, olid nad terved ja hästi toidetud. Aga milline inimene teeb ometi nii keset talve?

Nüüd, kus Mammu lapsed on kolinud päris- ja hoiukodudesse, ootab Mammu oma kodu kassitoas. Sellega on ainult üks tõsine probleem - esialgu on noor ema nii pelglik, et eelistab varjuda pesade sügavusse. Seal kössitades lubab Mammu end küll paitada, kuid hirm on veel liiga suur, et sellest mingit rõõmu või mõnu tunda. Sel moel vaevalt ta kellelegi kassitoas silma jääb ja nii tulebki tal kõik panused panna sellele kuulutusele siin.

Hirmunud ja kohkunud Mammu ootab kodu- või hoiukodu pakkumisi inimestelt, kes on valmis rahulikus ja turvalises keskkonnas andma loomale aega kohanemiseks ning olema talle toeks usalduse õppimisel.

Kui soovid Mammule kodu pakkuda, siis täida meie kassivõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja tule seda väikest habrast looma vaatama.

Et kassivõtmine oleks muretum, tuleb iga meilt võetud kassiga kaasa Royal Canini kingipakk.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 7 guests.

Online users