Kass - Mammi s. 10/06/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 22/07/2016 - 07:56
Mammi on päästmise üle väga õnnelik, ta naudib paisid ja konserve.
Pesaleidja pilt 22/07/2016 - 07:56
Pesaleidja pilt 10/02/2016 - 08:20
Nimi: 
Mammi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kus Sa oled – mu kaitseingel?

Kuigi elu oli mul karm, ma ei kaotanud usku inimestesse. Ei kaotanud ma lootust, et ühel päeval saan olla õnnelik oma kodus ja ei pea kartma, mis minust edasi saab… Tean, et minust saab hea pereliige, olen väga sõbralik ja pahandusi ei tee.

Oma nimeks sain Mammi – kuna tänavalt sain päästetud koos oma pisipojadega (Ommi, Kommi ja Nommi). Nüüdseks pojakesed on iseseisvad, oma uutes kodudes. Lapsi enam ma ei plaani, tervisega on kõik korras ja kõik vajalikud protseduurid tehtud (kiip, vaktsiin, steriliseerimine). Olen väga noor – alles paariaastane.

Unistan vaid soojast kodust ja südamlikust omanikust, kellele saaksin oma armastust kinkida. Ei ole ma unustanud, kui raske oli tänaval elada… Jäime lastega ellu detsembris julma ilmaga ainult tänu maha jäetud hoonele, kus me soojendasime teineteist lahkete inimeste poolt tehtud pesas ja tänu inimestele, kes tõid igapäevaselt meile toitu. Olen väga tänulik neile ja ka teistele inimestele, kes ei teinud meile halba. Täname ka päästjaid ja ajutise kodu perenaist.

Ootan põnevusega oma inimese külastust! Asun Tallinnas hoiukodus, kus tunnen ennast juba väga turvaliselt ning hea meelega täidan hoiukodu reegleid. Öösiti magan, kasutan eeskujulikult liivakasti, mängin nii inimestega kui ka iseseisvalt. Mulle meeldib osaleda ka kõikides kodutöödes koos inimestega.
´
14.01.17
Mammi on uues kodus :)
Suur aitäh Mammi perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 4 guests.

Online users