Kass - Macarena s. 01/11/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 11/11/2017 - 14:01
Pesaleidja pilt 11/11/2017 - 14:01
Nimi: 
Macarena
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MALBE MACARENA USUB UNISTUSE TÄITUMISSE!

Macarena (hüüdnimega Maca) on umbes 3-aastane emane kassike, kes kolis lõunaosariigist Valgast paar kuud tagasi pealinna kassituppa, et leida siin oma tõeline õnn - oma kodu ja täitsa omad inimesed, kes paitaksid pead, sügaksid kõrvatagust ja lubaksid pimedatel sügisõhtutel süles nurru lüüa.
Hetkel näeb Maca sellest vaid öösiti kassitoas und. Kassituppa sisenedes ei jookse oma kodust unistav rahulik ning leebe olemisega Macarena kohe kohale, vaid silmitseb Sind eemalt, kuid kõik muutub hetkel, kui ta näeb, et oled teda märganud ja astud sammud tema poole. Ta süda hakkab järjest kiiremini põksuma ning tahes tahtmata täidab tema hinge küsimus: “Kas tõesti täitub mu unistus ning saan lõpuks oma päris koju?”
Ta tervitab Sind viisakalt ning päästab valla oma tõelise olemuse - kergleva mänglusega hakkab ta Su jalgade ümber tiirlema, keerlema ja keerutama lootes, et just Sina oled see, kes ta koju viib ja tihti peale lisandub sellele tantsule ka mahedahäälne nurrumootori põrin, mis sulatab ka kõige külmema südame.
Sellise iseloomuga kiisust saab kindlasti truu ja usaldusväärne sõber pikkadeks aastateks, kui talle vaid võimaluse annad.

Macarena on vaktsineeritud, steriliseeritud ning saanud regulaarselt sise- ja välisparasiitide tõrjet. Lisaks on preilil olemas kiip ja on seega valmis koju minema kasvõi kohe!

Kui just Sinu kodus on ruumi veel sellisele sõbralikule nurrikule nagu Macarena, siis täida kassivõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ning kutsume Sind Macarenale külla.

Et sisseelamine päris oma koju ladusamalt läheks, tuleb Macarenaga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Ps: Vaata kas leiad Macarena üles kassitoa veebikaamerast, mis asub siin:
http://animalslife.net/pesaleidja-3/

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 7 guests.

Online users