Kass - Mõusi s. 25/05/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Erilise kasukaga kassitüdruk Mõusi on otsimas oma päris kodu ning neid päris oma inimesi.
Mõusi venna Chepiga
Nimi: 
Mõusi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Erilise kasukaga kassitüdruk Mõusi on otsimas oma päris kodu ning neid päris oma inimesi.
Mõusi on kahe kuune Viljandi tänavalt koos oma venna Chepiga leitud kassilaps. Arvatavasti on ta ilmavalgust näinud 25.mai paiku. Kindel on see, et kiisude emme on kasvanud pere keskel, kuid mis põhjusel sattusid kaks pisikest kuuvanust ilmakodanikku sedasi rändama, on teadmata.

Iseloomult on Mõusi väga tasakaalukas. Ta pole esimesena kausi kallal, kui toitu jagatakse. Ta eelistab anda võimaluse teistele. Ilmselt teab, et ilma ta nagunii ei jää. Talle väga meeldib inimese tähelepanu. Meeldib süles magada ning võib lõpmatuseni nurruda, kui vaid inimese käsi paitamisest ei väsi. Armastab mängida ja mürada nagu kõigile selles eas kassitittedele. Olgu see pall, mänguhiir või tühipaljas legoklots – mänguks kõlbab kõik. Instinkti on tal kõvasti ja ilmselt üks suur hiirepüüdja on sealt kasvamas.
Mõusi on harjunud elama koos kahe suure hundikoera, kahe võõra kassiga ning pere pisemate lasteaiaealiste poistega. Sobib ideaalselt perre, kus ees on ootamas mõni kass või koer või hoopiski lapsed.

Mõusi on saanud ussikuuri ning enne uude koju minekut saab ka kiibitud. Igati valmis kolima hoiukodust Tartumaalt päriskoju.

10.08.14
Mõusi on uues kodus :)
Suur aitäh kodupakkujale!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.