Kass - Mõnus Memm s. 09/05/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Koheva kasukaga Memm arvab, et just see pool tema kiisunäost sobis fotole paremini!
Kiisuneiu Memm valvamas pisikeste väsinud mardisantide und, et nad homseks isadepäevaks kenasti välja puhanud oleks.  Head ööd kõigile mardisantidele!
Memm peale kammimist lebotamas
Pesaleidja pilt 07/10/2013 - 07:54
Nimi: 
Mõnus Memm
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Head uudised kõigile lapsevanematele - suurepärane lapsehoidja Memm alles otsib oma peret, kus valvata väsinud pisipere und, lõbustada neid mänguajal ning pakkuda stressleevendust kogu perele.

"Tere! Olen Memm, maailma kõige ilusam kass, vähemalt nii väidab minu praegune hoiu-perenaine. Miks mind Memmeks kutsutakse, väga ei teagi, sest ma nii vana ei olegi! Arst ütles, et olen noor kiisu ja väga heade hammastega. Olen väga korralik ja üleüldse tubli kodukass. Lilli ei söö, asju katki ei tee ning kraapimas käin oma kraabi-puu juures. Sülle ma ei kipu- mis ma ikka sinna karvu ajan! See-eest meeldib mulle paisid saada. Igal hommikul, kui äratuskell on helisenud, aitan ma oma hoiu-perenaisel üles tôusta. Sain juba varakult aru, et hommikud on inimestele rasked, seetõttu nurrun vaikselt kõrva juures ja teen oma hommikutantsu, et perenaisel rõõmus tõusta oleks. Aga ainult hommikuti! Öösel magan, nagu korralikud kassid ikka. Jaaa...oma perele olen truu ning armastan neid jäägitult. Sellepärast mulle ei meeldigi, kui pean nende armastust mõne teise kassi vôi koeraga jagama ja muutun väga-väga nukraks.

Üldiselt ma kuulutuste kaudu kaaslase otsimist ei poolda, arvan et saatus peaks meid ise kokku viima. Aga ma ei osanud Sind, mu õiget peremeest, muudmoodi üles leida! Hea meelega kutsuksin sind kohvi või teed jooma, et saaksime lähemalt tuttavaks (tegelikult pakuksin parema meelega ülimaitsvat konservi oma külalistele, aga mulle tehti selgeks, et inimesed joovad "kohvi" või "teed"). Siis saan sulle ka oma kuulsat tantsusammu näidata!
Ära siis palun mul väga kaua lase enam oodata, tahaksin hea meelega Sinuga koju tulla ja tulevaks jôuluks valmistuda.
Sinu, Memm

PS. Et sul süda rahulik oleks, siis tea, et olen vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud parasiiditôrje. Minuga kohtumiseks palun täida ankeet : http://pesaleidja.ee/content/kiisuv%C3%B5tja-k%C3%BCsimustik või kirjutada kassituba@varjupaik.ee"

Memm jõudis Pesaleidja kassituppa 4.-l mail Virumaa varjupaigast. Memm on sõbralik ja julge. Memm on üks neist kassidest, kes vabatahtlikule alati ukse juurde vastu tõttab, et kiiresti mõni pai saada. Memmele meeldib vabatahtlikuga ka lobiseda vaikselt kurrudes.
Ärge laske ennast eksitada Memme nimest – ta pole sugugi vana. Memm on umbes 2-aastane emane kiisu. Memm on pikakarvaline kass, mistõttu tema kasukat peaks tihti kammima, et vältida pusade tekkimist.

Memm on leitud Roosna Alliku vallast 13.04.2012, nii et oma uut kodu ootab ta juba üle aasta. Memm on saanud parasiiditõrje, on vaktsineeritud ja kiibistatud ja oskab ilusti kasutada liivakasti.

November 2013.
Meie kaunis Memm on leidnud oma pere ja oma kodu :)
Suured-suured tänud!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.