Kass - Mõngel s. 18/01/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
MÕNGEL EHK MÕMMI VAJAB KIIRESTI UUT (HOIU)KODU!
Mõngel on kahtlemata kass, kes kõnnib omapäi, aga ka kõige iseseisvamad kiisud tahavad sisimas (isegi kui nad seda tunnistada ei taha), et keegi nende eest hoolitseks ja neid hellitaks.
Mõngel soovib endale inimest, kes oleks temaga kannatlik ja pakuks talle palju hellust ja armastust. Vastutasuks on Mõngel oma inimesele elu lõpuni truu!
Pesaleidja pilt 16/11/2015 - 15:43
Nimi: 
Mõngel
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Viljandi
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MÕNGEL EHK MÕMMI VAJAB KIIRESTI UUT (HOIU)KODU!

Veel aasta tagasi oli tegemist kiisuga, kes oli väga häbelik ja kartlik, kuid tänu hoiukodu suurele armastusele ja tuhandetele paidele on Mõnglist saanud selline nurrumootor ning sõber, et tundub siiani uskumatu, kuidas ta selle ajaga muutunud on. Kui varem oli kiisu lemmikuks tegevuseks kõikvõimalikke veerevaid asju taga ajada, siis nüüdseks naudib ta kõige enam inimeste juures voodis mõnulemist ning neid imelisi hetki, mil teda suure pugemise peale konserviga premeeritakse. Kuid kahjuks on praegune hoiukodu olukorras, mil ei saa enam kiisut enda juures hoida ning Mõngel vajab taaskord kodu, kus talle pakutakse seda armastust, mida ta nii väga vajab.

Mõngel on umbes 3-aastane kassipoiss, kes ootab väga oma esimest kodu.
Mõngel on kastreeritud, kiibistatud ja parasiitidest vaba.

Nii oli aasta tagasi:
Mõngel kolis aasta alguses kassitoast Viljandisse hoiukoju.
Hoiukodu kirjutab:
Mõngel Mõmmi pole inimestega veel päris sõbraks jõudnud saada, kuid see-eest tunneb nende vastu suurt huvi. Kui keegi ärkab hommikul üles, tuleb ta kööki, istub maha ja ootab viisakalt, et teda tähele pandaks ning et keegi talle konservi annaks. Kui keegi läheb vannituppa, istub ta vannitoa ukse ette ja jälgib huviga, mida see inimene seal teeb. Kui keegi istub suures toas, meeldib Mõnglile kõrgemale ronida ja sealt olukorda hinnata. Mõnikord, kui inimeste inspekteerimine teda ära tüütab, meeldib talle vaipadel liugu lasta ja palle taga ajada ning ülejäänud juhtudel leiab teda tavaliselt patjadel logelemas.
Ühesõnaga, Mõngel on kahtlemata kass, kes kõnnib omapäi, aga ka kõige iseseisvamad kiisud tahavad sisimas (isegi kui nad seda tunnistada ei taha), et keegi nende eest hoolitseks ja neid hellitaks.

Mõngel soovib endale inimest, kes oleks temaga kannatlik ja pakuks talle palju hellust ja armastust. Vastutasuks on Mõngel oma inimesele elu lõpuni truu!

Juuni 2016.
Mõngel jäi oma hoiukodu kiisukeseks :)
Suured tänud!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.