Kass - Lyra, Crux, Ceti, Nova s. 07/05/2017

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 07/07/2017 - 22:51
Pesaleidja pilt 07/07/2017 - 22:54
Pesaleidja pilt 07/07/2017 - 22:52
Pesaleidja pilt 07/07/2017 - 22:52
Nimi: 
Lyra, Crux, Ceti, Nova
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

TÄHELEPANU - VAATA MILLISED NUMPSIKUD OMA KODUOTSINGUID ALUSTAVAD!

Ida-Virumaalt prügimäelt leitud pisikesed otsivad tänasest päris oma enda kodu. Arglikest susisejatest on saanud sõbralikud nurrumootorid, kes armastavad väga inimese lähedust. Kõik tulevad heameelega sülle, mängivad lõbusalt ja söövad ilusti. Nimed on kõik saanud kaunite taevatähtede ja tähtkujude järgi.

LYRA (tähtkuju põhjapoolkeral) - ainukene preili poiste seltskonnas. Kõige leplikum ja suurim nurruja.

CRUX (väikseim, kuid heledaim tähtkuju lõunapoolkeral, eesti keeles “lõunarist”) - isane kassipoeg. Oli alguses kõige suurem susiseja. Tema sõbrunes inimesega kõige aeglasemalt, peaaegu kaks nädalat ei lasknud pai teha, ainult susises. Nüüd on temast saanud pea sama suur nurruja kui Lyrast ning tuleb ise inimese kõrvale magama.

CETI (suur põhjapoolkera tähtkuju) - isane kassipoeg. Kõige energilisem kiisu. Mängib, jookseb rohkem kui teised pisikesed, jaks ei väsi ka siis, kui nöörikest või pallikest kätte ei saa.

NOVA (tähistab ladina keeles uut tähte) - isane kassipoeg. Arglikust pisikest on saanud mänguhimuline tubli kiisukene. Mängib nagu tubli kiisupoiss ikka, armastab üle kõige koos teistega palli taga ajada ja nöörikest püüda.

Kõik kiisud käivad ilusti liivakastis. Erilise tänu oma hoiukodult saavad nad seetõttu, et ei ole mitte ühtegi korda “hädaga” pahandust teinud, ka siis kui perenaine on koristamisega natukene hiljaks jäänud. Täiesti tublid ja terved pisikesed, kes väga väga tahaksid kohtuda juba oma päris inimesega, kellele kauaks-kauaks rõõmu pakkuda.

Juuli 2017.
Kassilapsed leidsid oma kodud :)
Täname väga koduandjaid!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.