Kass - Luna s. 01/05/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 15/01/2017 - 14:07
Pesaleidja pilt 15/01/2017 - 14:07
Pesaleidja pilt 15/01/2017 - 14:08
Pesaleidja suures toas ei poe Sossu pesasse peitu ega jää seina äärde, vaid püsib kogu aeg nii-öelda pildil.
Nimi: 
Luna
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

ÕRN JA HELL LUNA OTSIB KODU!

Luna, kaheaastane kiisupreili on iseloomult sama armas ja õrn kui ta välimuski. Kasvult pisut väiksem kui keskmine kass, meenutab ta kassipoega. Tema nunnulikult ümmargused silmad lausa kutsuvad kiisupreilit silitama ja silitamine Lunale meeldib.

Vaatamata oma metsikule lapsepõlvele, armastab Luna väga inimese lähedust ja igal võimalikul võimalusel poeb ta sülle igaühele, kes talle vähegi hellust jagab. Erilist poolehoidu näitab ta aga üles väikestele tüdrukutele, kuna esimeses hoiukodus kasvas ta üles pisikese tüdrukutirtsuga, kellele lubati ka selliseid eksimusi nagu vastukarva silitamine. Kuid vaatamata kiisupreili heale kasvatusele ja ontlikule käitumisele on tal ka üks pisike veidrus - ta nimelt võib näksata tema jaoks võõrast inimest, et teda proovile panna. Kui vasturünnakut ei tule, on usaldus võidetud.

Luna on väga tähelepanelik ja kergesti õppiv kiisupreili. Vahel jääb mulje, et ta mõistab inimkeelt, sest kui rääkida asjadest, mida ta teha ei tohi, siis ta kuulab ja enam seda tegevust ei korda. Sõnale EI reageerib ta nagu hästi kasvatatud koer. Üldiselt on Luna väga rahuliku loomuga, kuid mänguhoos on nagu pisike põrguline, kes armastab mööda ronimispuud kõrgustesse tuisata või siis teiste kassidega tagaajamismänge mängida. Kui majapidamises on koer, siis pole see ka probleem, sest Luna oskab juba esimesel kohtumisel hinnata, kas tegemist on ohtliku või sõbraliku olendiga ning vastavalt sellele käitub ka ise, mis tähendab, et kas liigub ringi nii et ei sega koera või siis eirab teda, aga kui koer tahab sõbrustada, siis sobib ka see Lunale. Nii et kui sa tahad omale koju tarka nurrumootorit, siis Luna on just sulle.

Kiisupreilile on tehtud ussikuur, ta on steriliseeritud, vaktsineeritud ja liivakastis käimisega pole ka probleemi.

Lisaks tuleb Lunaga kaasa ka Royal Canini kinkepakike.

11.03.17
Luna läks koju :)
Suur tänu Luna uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.