Kass - Lumivalge Faun s. 30/05/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Supermodell. Ja rohkem sõnu polegi tegelikult vaja
Elus peab ikka nalja ka saama, isegi kui seda varjupaiga tingimustes tehakse. Kuigi oma kodu on ka pretty up there, kui me juba prioriteetidest räägime
Jaaniöö järgsed sirutusharjutused kassitoas. Faun näitab ette ja teised teevad järgi
Faun heidab kassitoas loojuvale päikesele viimast pilku, et siis pehmes pesas tudule jääda ja unes seda päris oma kodu näha. Tal kunagi vist oli kodu, aga see läks kaotsi ja kuigi ta oma peret otsis, siis ta neid enam üles ei leidnud. Aga ta pole kaotanud lootust, et ta leiab endale uue ja vahva pere, keda ta südamest armastada võiks.
Nimi: 
Lumivalge Faun
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Lumivalge Faun, keda Pesaleidja vabatahtlikud kutsuvad hellitavalt Puhtaks Armastuseks, ta ainult armastaks, intensiivselt armastaks - mängiks inimesega ja poeks inimesele sülle, kui ainult lubatakse, siis annaks inimesele musi ka. Ilma naljata. Ilmselgelt ei ole elu varjupaigas Fauni lustlikku meelt või armastust inimese vastu rikkunud.
See kassinoormees jõudis Viljandi varjupaika juba mais 2012. Ilmselt sattus ta omaenda vilepilli lummusesse nagu samanimeline tegelane Vana-Kreeka mütoloogiast ning eksles kodust liiga kaugele, sedasi vabatahtlikud ta Viljandis Aasa tänavalt jalutamast leidsidki.

Faun on energiline noor isane kass, kes näeb õige pisut välja nagu tema isa oleks Sfinksi tõugu ja ema ilus lumivalge kaunitar (või vastupidi) - te vaid vaadake neid lahedaid kõrvu.

Kuniks tema uus pere ta meie kassitoast üles leiab, veedab Faun aega vabatahtlikuid kallistades (sõna otseses mõttes), mängides ja oma imeilusat valget karva lumivalgena hoides.

Olulistest protseduuridest tuleb ära mainida see, et Faun on kastreeritud ja saab kohe ka oma isikliku kiibi.

02.08.13
Kassipoiss Faun kolis kassitoast oma koju :)
Suured tänud kodupakkujale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.