Kass - Lumikki s. 28/11/2010

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 28/11/2017 - 07:22
Nimi: 
Lumikki
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Vanake Lumikki vajab HÄDASTI päris- või hoiukodu! 

Lumikki püüti kinni eelmise aasta lõpul Tallinna vanalinnast, kus ta elas koos oma pojaga, kes seal tema eest hoolitses. 

Lumikki on pigem eemaletõmbuv ja arglik kassiproua. Pesaleidja kassitoas elades eelistab ta hoida omaette, peites ennast pesas. Seal tunneb ta ennast turvaliselt ja lubab vabatahtlikul endale maiuseid pakkuda. Inimese kätt ta päris pai tegema ei usalda ja hirmutava pai eest tasub Lumikki hetkel veel üldiselt käpahoobiga. Võib arvata, et vanust on tal juba üle kümne aasta. Välimuselt võib nii mõnigi teda kutsuda lausa rääbiseks. Lumikkil ei ole vanuse ja pika tänavaelu tagajärjel enam hambaid, aga pealtnäha ei saa sellest arugi. Kõik söögid saab ta raskusteta siiski söödud. Esijalas on Lumikkil vana luumurd, mis on vales asendis kinni kasvanud. Lumikki küll lonkab, aga on nüüdseks oma jalaga harjunud ja vana luustunud vigastus ei tee talle enam haiget ega sega jooksmist ning hüppamist. Lumikki silmades peegelduvad läbielatud katsumused ja kohati ka mõistmatust, miks on kõik läinud nii nagu on...

Lumikki vajab väga tingimusteta armastavat ja vastutustundlikku kodu, kus arvestatakse tema omapäradega.
Lumikki ei ole sülekiisu, aga hoiukodus  ei olnud ta ka päris eraklik! Koos poja Papuga istusid nad täiesti nähtaval ja jälgisid tegemisi.
Ideaalis on olnud soov Lumikki koju saata koos Papuga, aga kahele arglikule kiisule koos kodu leida on tihtipeale keeruline. Nüüd aga on vabatahtlikud meeleheitele aetud. Lumikki ei suuda harjuda mitmekümne toakaaslasega Pesaleidja kassitoas ja on näha, kuidas Lumikki eluvaim raugeb pikkamööda. Lumikkil ei ole enam palju aastaid jäänud ja ta vajab eelkõige pensioniea kodu, kus veeta viimased aastad. Isegi kui see kodu on ilma tema sõbra ja pojata - Paputa. Hetkel kardavad vabatahtlikud, et niimoodi stressates ta kaua enam vastu ei pea.. 

Lumikki on steriliseeritud, vaktsineeritud, saanud mikrokiibi ja parasiiditõrje. Varjatud haigusi ei ole leitud ja talle on tehtud ka negatiivsete tulemustega FIV test. 

Kui soovid Lumikkile pakkuda kodu, siis täida Pesaleidja loomasoovija küsimustik, ja meie vabatahtlikud võtavad Teiega ühendust! 
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.