Kass - Luluu s. 12/02/2009

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Luluu huvitav Pärsia-Vene päritolu vihje tema näos lisab talle veel ka eksootilisust, mis muudab ta veel rohkem salapäraseks ja huvitavaks jälgida. Nägu oleks talle pähe justkui joonistatud - absoluutselt võimatu fotoga edasi anda.
Ideaalne on Luluu arvates selline Inimene, kes õhtul koju tulles kiisukese enda kõrvale nurruma võtab, ent austab ka seda, kui printsess aeg-ajalt veidi üksi tahab olla.
Just lesimine ja tõesti katkematu nurrumine kõikvõimalikes asendites on Luluu spetsialiteet.
Pesaleidja pilt 24/04/2014 - 19:06
Nimi: 
Luluu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Viljandi
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Luluu otsib endale päris oma perekonda!
Tere tulemast tutvuma kauni kassiprintsess Luluuga.
Luluu on elab oma hoiukodus juba mitmendat kuud ja iga päevaga näitab see loomake välja aina rohkem seda, et kuningliku sõpruse saavutamiseks on temale esmatähtis pai ning privileeg inimsõbra külje kõrval pikutades nurruda. Just lesimine ja tõesti katkematu nurrumine kõikvõimalikes asendites on Luluu spetsialiteet. Kõige mõnusam on aga päris toa keskel vaiba peal maas, sest seda arvab Luluu küll, et tema on kogu maailma kese ja universumi kõige tähtsam kass. Tõeline autoriteet ja staar ka sama hoiukodu teisele elanik-kassitarile, nagu kuninglikule kiisule kohane.
Huvitav on, kui Luluu otsustab mingisugusel põhjusel näuguda. Nimelt oli algul raske aru saada, kust tuleb see kummaline hääl, mis meenutas natukene nutvat Edith Piaf'i. Selgus, et Luluu proovis köögist märku anda, et TEMA küll endale ust lahti ei lükka, vaid ootab ja "hüüab" kuni keegi tema alandlikest teenritest selle musta töö ära teeb.
Luluu huvitav Pärsia-Vene päritolu vihje tema näos lisab talle veel ka eksootilisust, mis muudab ta veel rohkem salapäraseks ja huvitavaks jälgida. Nägu oleks talle pähe justkui joonistatud - absoluutselt võimatu fotoga edasi anda. Kas nüüd on printsess Luluul lõpuks ometi võimalus leida oma kuningriik oma kullatud liivakasti (mida ta kasutab kui tõeline esteet ja pigem siis, kui keegi ei vaata) ja portselankausikestega? Oh jah.. Loodame!

Luluu sobib ehk kõige paremini toakassiks lossi, kus väga palju teisi kasse ei ole - ühe uue karvase sõbra vastu ei ole tal midagi, ent tema ühegi teise loomaga mürama ei kavatsegi hakata. Ideaalne on Luluu arvates selline Inimene, kes õhtul koju tulles kiisukese enda kõrvale nurruma võtab, ent austab ka seda, kui printsess aeg-ajalt veidi üksi tahab olla.

Luluu on steriliseeritud, vaktsineeritud ja saanud regulaarselt tõrjeid. Samuti on tal oma kiip, pass ja suur süda täis armastust!

November 2016.
Luluu jäi oma hoiukodu kiisukeseks :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 3 guests.

Online users