Kass - Ludwig s. 27/03/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Uskuge või mitte, aga Ludwigi silmad on päriselt ka nii rohelised!
Ludwigil on kõik olemas, et saada suurepäraseks perelemmikuks.
Kass - Ludwig s. 27/03/2014
Nimi: 
Ludwig
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Esitleme suurepärase koduse kasvatusega Ludwigit!
Kui tuleksite Ludwigit Pesaleidja kassituppa vaatama, ei usuks te, et veel mõned kuud tagasi elas see noor kass tänavaelu. Ta on selleks liiga kombekas, sõbralik ning kahtlaselt koheva ja pehme karvaga. Ju oli tal esmaklassiline kodune kasvatus. Ludwig, nimelt, elas valdava osa esimesest eluaastast koos oma emaga. Ei oska muud arvata, et ju oli tegu korraliku ema ja sõnakuuleliku pojaga.

Nende elupaigaks oli ühe ühiselamu kelder Maardus, menüüs ümberkaudsete elanike toodud toidujäänused. Jah, seal leidus kõike, hapukapsast pudruni. Aga erinevalt ülejäänud viiest seal piirkonnas elanud kassist, lasid nemad emaga inimesi ligi, lubasid end isegi puudutada. Vabatahtlikud, kes Ludwigi kinni püüdsid, panid tähele, kui viisakalt Ludwig teiste kassidega käitus - ta ei söönud kunagi kogu toitu ära, jättis alati ka teistele.

Peale kinnipüüdmist elas Ludwig mõnda aega hoiukodus puuris koos ühe teise isase kassiga ning sai temaga hästi läbi. Ka Pesaleidja kassitoas Tallinnas ei ole tal teiste kassidega mingeid probleeme. Olgugi, et inimestega tagasihoidlik ja veidi pelglik, on Ludwig ometi algusest peale olnud armastusväärselt leplik ja rahulik kass. Lasi end vaktsineerida ja ravida hakkamata kunagi vastu, meist keegi pole tema käest iial käpaga saanud.

Kui Ludwig on põrandal ja mõni inimene talle otsusekindlalt läheneb, hakkab tal muidugi natuke hirmus. Tänavakassi refleksid, mis sa teed. Ent kui leiame Ludwigi pesas tukkumas ja pakume välja väikese pai-teraapia, naudib ta seda väga - väänleb mõnust ja nurrub kuidas aga jaksab.

Ludwigil on kõik olemas, et saada suurepäraseks perelemmikuks. Ta on elanud tänaval nii lühikest aega, et heas kodus ununeks see peagi.

20.08.15
Ludwig on kodus :)
Suured tänud tema uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 8 guests.

Online users