Kass - Lucy ja Milli s. 01/03/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 09/11/2015 - 20:03
Lucy on loomult uudishimulik ja kange, ent abivalmis plika.
Pesaleidja pilt 09/11/2015 - 20:08
Nimi: 
Lucy ja Milli
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MILLI JA LUCY VAJAVAD HÄDASTI HOIUKODU!

Kuna Pesaleidja kassitoas on hetkel tõeline kassiuputus ning alates detsembrist ei saa Lucy ja Milli hoiukodu neid enam hoida, siis on kaunid õed uuel hoiukoduotsingul!

Kui Sul leidub kodus väike nurgake, siis palun tee Lucyile ja Millile jõulukink ning päästa nad kassitoas olemise stressist! Nagu ikka, on nad teinud kodus suure arengu ning suures kassitoas saja teise kassiga olemine oleks neile väga raske. Pesaleidja toetab omalt poolt kõige vajalikuga nagu toit, liivakast, pelletid jms. Lucy ja Milli ei pea ka koos hoiukodusse saama.

Kolme-värviline, sileda kasukaga ja valges sokis Lucy on uudishimulik, tuleb uudistama iga maha kukkunud asja. Isegi, kui see asi süüa ei kõlba, on see peaaegu alati sobilik mänguasjaks. Ta pole oma mänguhoos kuigi graatsiline, ent vähemalt pole ta ka pirtsakas. Selline tubli ja asjalik kass.

Milli- nii koheva ja paksu karvaga, et varvaste vahelt ja kõrvadest turritavad ka tuustid välja ja saba on kaks korda suurem, kui Lucy oma. Oma esimesed nädalad veetis ta kartlikuna hoiukodu valamukapi all, hiilis hästi aeglaselt maadligi, aga nüüdseks on ta hoopis julgem ja käitub pea sama suursuguselt, kui ta välimus seda eeldab. No, välja arvata need korrad, kui hoiukodu perenaine teisest toast tulles teda kogemata ehmatab ja Milli siis esikust ebaharilikult kiirelt kööki traalib. Toidu suhtes on Milli veidi valivaks muutunud, aga muidu on rahulik ja vaikset elu sooviv kaunitar.

Mõlemad kassid on hiljuti vaktsineeritud, saanud parasiiditõrje ning käivad eeskujulikult liivakastis.

Loomulikult oleks nendele kiisudele maailma parim jõulukink täitsa oma kodu, kuid ka hoiukodu aitaks neid väga-väga.

Neil kassineiudel on kaks ühist omadust, ilmselt sedagi kooskasvamisest. Nimelt, nad kumbki ei salli kaalika ega banaani lõhna, ja suvilakassidena on veel veidi inimpelglikud. Muus osas, nii iseloomult kui ka välimuselt, on nad üpris erinevad.

14.02.16
Kassineiud on nüüd ametlikult oma hoiukodude päriskiisud :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.