Kass - Lotta Puppe e Pups s. 08/08/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 11/02/2013 - 20:54
Pesaleidja pilt 30/01/2013 - 10:59
Pesaleidja pilt 30/01/2013 - 11:00
Pesaleidja pilt 30/01/2013 - 11:03
Nimi: 
Lotta Puppe e Pups
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Lotta Puppe ehk Pups on väikesekasvuline õrn, tagasihoidlik ja leplik kiisu, eriti sileda siidisekarvaga ja imeilusa näokesega. Ilus roosat värvi kiisu nagu nukuke :)))
Puppe ei tee tühjast tüli, laseb teised enne sööma, hapukoorega maiustama või mängima. Tüli korral tõmbub delikaatselt eemale ja vaigistab sellega ka tülinorija hoo. Tundub, et esmapilgul tagasihoidliku triibiku sees on peidus põnev isiksus.

Novembris kolisid Pesaleidja Tallinna hoiukoju 4 väikest vaprat kassilast. Nad on umbes 4 kuu vanused, sündinud ja kasvanud õues, siiski vastu pidanud kõikidele ohtudele ning õnnekombel ellu jäänud karmis olelusvõitluses. Kiisusid märkas meie Tõrva hoiukodu inimene ja mida külmemaks läksid ilmad, seda selgem oli, et talve nad üksinda üle ei ela ja kolima peab. Hoolimata karmist algusest on kõik kiisud õrnad ja leplikud, teiste loomadega sõbralikud, otsivad suurematega kontakti ja kutsuvad mängule. Ka liivakastikasutus ja muud hügieeninõuded ammu selged. Inimese suhtes veel ettevaatlikud, kuid usaldus suureneb iga päevaga. Anname meie väikestele vaprakestele aega, hellust ja tähelepanu, siis lahenevad ka kõige keerulisemad probleemid.

15.03.13
Väike armas Puppe läks oma koju :)
Täname toredat pererahvast, kes meie nupsikule kodu kinkis!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users