Kass - Lord s. 09/07/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Lord on väga omapärase väljanägemisega süsimust väike armas kiisupoiss.
Pesaleidja pilt 23/03/2014 - 10:50
Pesaleidja pilt 21/01/2014 - 11:20
Pesaleidja pilt 13/02/2014 - 18:17
Nimi: 
Lord
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Lord on väga omapärase väljanägemisega süsimust väike armas kiisupoiss. Ta saabus meie juurde Valga linna tänavatelt siis, kui ta oli vaid kolme ja poole kuune. Alguses oli ta hirmul ja kartis meid, kahejalgseid, väga. Võibolla oli keegi inimestest talle haiget teinud? Teinud haiget tema väiksele ja haprale hingele oma julmade tegudega? Võibolla oli Lordil kunagi oma soe koht ja oma kodu.. kuid ta aeti sealt minema? Või äkki ei olnudki ta kunagi varem tundnud hellust ja soojust ning ta ei osanud arvatagi, et see tunne võib tegelikult päris hea olla.. Ilmselt ta ei teadnudki, et me ei taha talle haiget teha, vaid teda hoopis aidata. Lord kartis, et me silitame ja hellitame teda, kuid ühel päeval saadame ta jälle külmale ja pimedale tänavale..
Aga me ei tee seda ja meie Lord teab seda nüüd. See väike armas kiisupoiss on õppinud meid usaldama ja ta teab, et me ei tee talle kunagi halba. Ta teab, et teda ei saadeta enam kunagi tagasi külma kätte. Aga ta ootab nüüd päris oma inimest, kes oleks ainult tema päralt ning kes kogu oma helluse temale pühendaks. Vastutasuks pakub ta suurel hulgal armastust ja hellust ning oma lõputu truuduse.
Lord ootab Sind, oma inimest, meie Pesaleidja kassitoas juba päris mitu kuud ning unistab iga päev päris oma pehmest pesast.

09.04.14
Lord enam ei oota kassitoas, tema on nüüd omas kodus :)
Suur aitäh koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.