Kass - Lord Hubert s. 04/01/2010

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 04/01/2018 - 20:51
Nimi: 
Lord Hubert
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

See kassipoiss siin on Lord Hubert, kes ootab oma jõuluimet juba mitu-mitu-mitu aastat.
Hubert on kass, kes pole vähemalt vabatahtlikele jagatud info kohaselt kunagi kodusoojust tunda saanud. Hubert on aastaid elanud Viljandi tänavatel, kakelnud teiste kassidega, maganud hekkide all ja elanud täielikku moosekandi elu. Kõik need aastad on teda proovitud ka kätte saada, ent Hubert on alati põgenenud, et elada lindpriina.
Nüüd on aga tulnud aeg, kus ka Hubert sooviks leida oma kodu. Elu Viljandi tänavatel on kassile mõjunud väsitavalt, üks ta silmadest on kehva ja kohev karv näeb välja väga räbal. Ent Hubert on elavam kui ei kunagi varem. Puuris olles naudib ta täiel mahul jagatud konservi ja eriti jagatud paisid. Tundub, et kunagine vabameelne kiisu on maha rahunenud ja soovib nüüd vanemas eas kamina ees kerra keerata ja nautida kodusoojust, mida ta pole veel kunagi tunda saanud.

Hetkel on Hubert Pesaleidja kassitoas, kuid ta sooviks võimalikult kiiresti oma koju saada. Kui see pole veel võimalik, siis äkki on kellelgi soovi pakkuda talle hoiukodu, sest Huberti hambad ja tervislik seisund on veel kehva ja härrasmees peab end kindlasti ravima.

Kui sõbralik vanur huvi pakub, siis täitke palun see ankeet ja andke endast märku:
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Hubert on saanud parasiiditõrjed ja vaktsiinid.

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.