Kass - Lis-Lotte s. 12/05/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 23/10/2017 - 09:27
Pesaleidja pilt 20/01/2017 - 18:34
Pesaleidja pilt 12/05/2016 - 16:05
Nimi: 
Lis-Lotte
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tõrva
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

LIS-LOTTE otsib oma pesa!

Lis-Lotte on noor kassipreili, kes on kahjuks oma lühikeses elus juba liiga palju õuduseid näinud. Lis-Lotte jaoks on inimeste usaldamine meeletult raske. Kuni hoiukoju jõudmiseni oli ta vaevu 2-aastane elulugu üks pidev õudusjutt, sagedate pesakondade, halbade inimeste ja tumeda tulevikuga. Kahjuks ei ole Lis-Lotte veel inimest usaldama hakanud ja vajab palju hoolitsust ning tegelemist.

Lis-Lotte suhtleb väga hea meelega teiste kassidega ning sobiks ehk ennekõike hubasesse koju, kus teine kass oleks juba ees. Ta on suurepärane kassi-seltsidaam, et Sinu kodust äraoleku jooksul kassid end liialt üksikuna ei tunneks.

Lis-Lottel käis silmaoperatsioonile, tal oli sissekasvanud silmalaug, mis tõttu ta silm vesistas kogu aeg. Ripsmed, mis silma kogu aeg hõõrusid on nüüd õiges asendis. Kahjuks silma pisaranääret korda ei saadud ja seetõttu tuleb aegajalt puhastada ja silmatilku panna, kui olukord halveneb.

Kui soovid Lis-Lottele kodu pakkuda, palun täida meie kiisusoovija ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvõtja-küsimustik ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust!

Kui Sul on võimalus Lis-Lottele hoiukodu pakkuda, palun kirjuta erika@pesaleidja.ee.

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 6 guests.

Online users