Kass - Liisu s. 07/04/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Tabasime Liisu keset pesurituaali. Oih.
Pesaleidja pilt 07/04/2013 - 16:44
Pesaleidja pilt 07/04/2013 - 16:44
Pesaleidja pilt 07/04/2013 - 16:44
Nimi: 
Liisu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Liisu on noor sõbralik ja väga ustav kolmevärviline emane kass, kelle omanik kolis hiljuti hooldekodusse. Sellepärast hakkas ka Liisu endale uut kodu otsima esialgu Valga varjupaigas. Seal aga ta pikalt olema ei pidanud ning 2.aprillil sõitis ta juba Tallinnase Pesaleidja Kassituppa. Kolides oli Liisul suur lootus, et ees ootab teda juba tema pere, tuli aga välja, et ta pidi leppima hoopis vabatahtlike ning suure hulga teiste kassidega. Viimased tekitavad aga Liisus erilist kurbust, kuna see tähendab, et tähelepanu saamiseks tuleb näha rohkem vaeva.
Liisul on huvitav karvkate. Nimelt kutsutakse tema karvkatet kolmevärviliseks, kuigi tegelikult kaunistab Liisu kasukat hoopis neli värvitooni. Lisaks on tal väga selged silmad, mis löövad veel eriti särama, kui keegi teda kutsub. Jah, Liisu saab aru kui tema poole pöördutakse ning tänu sellele ta suudab vabatahtlikutelt kõige paremad paid välja võluda.
Liisul on aga ka üks pisikene soov. Nimelt sooviks ta olla oma tulevases kodus ainukene kass, kuna siis jätkub lihtsalt rohkem tähelepanu ning paisid just temale.

17.06.13
Liisu-kiisu läks koju :)
Suured tänud uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.