Kass - Liisu s. 06/06/2007

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
See on Liisu mõtlik-filosoofiline nägu
Seljakotiga mööda maailma rändama päris ei tahakski - otseõit ühte sooja ja sõbralikku koju oleks mu parim reisiplaan.
Kõrvatagused saagu sügatud.
Silusin vurrud ära, sättisin küljekarvad joonde ja olen valmis reisile minema!
Nimi: 
Liisu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Triinu
Looma andmed : 

27.04.2016 Liisu jõudis Koju. Suur aitäh Perele!

Sel esimesel pildil on Liisu mõtlik-filosoofiline nägu. Aga Liisul on ka vahva mängu-nägu, kui ta tegeleb oma uue harrastusega - seinalt tagasipõrkava palli püüdmisega. Ja siis on Liisul süga-mind-nüüd-ometi-nägu, kui ta diivaniseljatoel end küljeli viskab ning käppasid ette sirutades ja kaela väänates pea sinu poole sirutab. Mõistagi on Liisul ka sa-ju-annad-ikka-praegu-süüa-eksole-nägu, kui kojujõudmise hetkel ei ole toidukauss kohe täitunud. Ja Liisu küsiv mis-toimub-nägu, tuleb ette iga kord, kui ei ole päris hästi aru saada, mida see inimene parasjagu toimetab ja inimesel jääb endal ka ehk asi segaseks. Sellistel juhtudel tuleb Liisu heameelega ja pakub oma turja paitamiseks või lubab nina oma tumeroosakirju nina vastu panna. Ja kusagilt sealt karvade seest kostab siis ka väga vaikselt põrisev, peaaegu, et vaevuaimatav nurr.
Nüüd ei ole Liisul enam ammu ees appi-kui-õudne-mis-nüüd-küll-kõik-juhtuda-võib-nägu - arvatavasti oli selline ilme ta koonul hoiukodusse saabudes aga seda ei näinud keegi, sest esimesed paar nädalat oli ta kogu aja hirmunult voodi taga (tunnustuseks olgu öeldud, ta ta lubas end siiski tasapisi käega kobades paitada). Nagu öeldud, see oli juba ammu, ja praegu on Liisu kõikides tegemistes osaline ning valmis ka päris kodus ringi vaatama.

Kui endale seltsiks sellist mõtlikku triibikut, siis kirjuta info@pesaleidja.ee või täida kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja Liisu teeb seepeale rõõmu-näo!

Kassipreili LIISU (8 a) otsib uut kodu. Pärast seda, kui loomi armastav vanatädi ta tibatillukesena prügikasti kõrvalt üles tõstis, oli ta olnud 93-aastase Memme silmatera. Vanadaam pidi aga vastu tahtmist oma Kalamaja kodust ära kolima ning ei tohtinud kallist hoolealust kaasa võtta.

Liisu ei ole vist väga fotogeeniline, päriselus on ta armsam ja sõbralikuma olemisega kui piltidel tundub.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users