Kass - Lidia s. 31/12/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Liidia on väga sõbralik ja suhtlemisaldis, tõeline seltskonnadaam. Armastab juttu vesta ja sabas käia.
Kass - Lidia s. 31/12/2011
Pesaleidja pilt 06/02/2015 - 16:48
Pesaleidja pilt 01/05/2015 - 20:06
Nimi: 
Lidia
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Lidia on tõeline seltskonnadaam. Kodutu seltskonnadaam.
Lidia jookseb enamasti toa ukse avanedes vastu. Neil harvadel kordadel, mil ta ei jookse, vaatab ta riiuli või pesa pealt oma suurte uudishimulike silmadega, kes sisenes. Eriti kiire on jooksmine siis, kui levivad jutud. Jutud, et sisenejal on maiust või teisel pool ust pakutakse konservi. Pole ilmselt midagi, mida Lidia heast söögist enam armastaks. Oh, ärge saage nüüd valesti aru - Lidia ei ole paks! Ta on täpselt sobivas mõõdus kass iga kodu jaoks.
Kui Lidiale pai teha sel ajal, kui ta sööb, võib kuulda häält, mis kõlab nagu ‘’urrrr-nomnom-urrr’’. Sealjuures ei urise ta sellepärast, et kuri on. Lihtsalt söömine on ühele kodutule daamile toiming, mis vajab täit tähelepanu ja hellushetked võivad oodata, kuni kauss tühjaks on saanud.
Lidiale meeldib jutustada. Hea meelega vestleb ta nii enda päevast kui ka meeldivatest maitseelamustest. Usun, et ta oleks suurepäraseks vestluskaaslaseks igale inimesele.
Päris kindlasti ei ole Lidia tavaline kass. Teda on teiste hulgast kerge ära tunda tänu omapärasele pidevalt üllatunud pilgule. Lidia on tänu seltsivale ja sõbralikule iseloomule võitnud nii mõnegi meie püsikülastaja südame, kes iga kord kassituba külastades temaga vestluse maha peavad.
Kolme ja poole kassitoas elatud kuu jooksul on Lidial olnud mitmeid huvilisi. Paraku pole Lidia sellele vaatamata kodu leidnud. Huvilised on valinud kas teise kassi või läinud koju mõtlema. Loodame, et õige inimene avastab ta varsti, ning pakub toredale Lidiale päris kodu.

Lidia on leitud Valgast, Säde pargist 23.07.14. Sõbralik suuresilmne triibik paraku Valgas kodu ei leidnud ja nii koliti ta detsembri lõpus pealinna.

10.05.15
Lidial on nüüd oma kodu :)
Suured tänud tema uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.