Kass - Leopold s. 27/07/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 27/07/2017 - 20:22
Pesaleidja pilt 27/07/2017 - 20:22
Pesaleidja pilt 27/07/2017 - 20:22
Pesaleidja pilt 27/07/2017 - 20:22
Nimi: 
Leopold
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
hoiul
-->: 
Elus
Linn: 
Maardu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Üks õnnetu kassike otsib (hoiu)kodu!

Leopold istus auto all Maardus ja ei suutnud isegi mäuguda - hääl oli täiesti ära! Istus nukralt ja vaatas oma suurte silmadega ning leidja lihtsalt ei suutnud mööda minna, nii südantlõhestavalt kurb ja paluv oli kassikese pilk... Leidja küsis, kas tuled minuga ja Leopold tuli kohe kaasa. Lisaks kadunud häälele, kass ka lonkas. Väga võimalik, et ta oli aknast alla kukkunud. Leidja otsis omaniku, pani kuulutused postidele, rääkis naabritega, kuid kahjuks omanikku ei suutnud leida. Ja nüüd on see hetk, et leidja enam ei saa hoida kassi enda juures ja on vaja kiirelt leida Leopoldile hoiukodu või oma päris kodu.

Leopold oli kindlasti olnud kodukass, kuna reageerib külmkapi ja kassitoidupakkide avamise hääle peale. Ta peaaegu enam ei lonka, hääl tuli tagasi ning lähiajal külastab ka loomaarsti. Hüppab vabalt toolide ja diivani peale, nurrub nagu traktor. Oskab ka liivakasti kasutada.
Leopoldi karv on kohev ja puhas, seega tänaval ta ei ole olnud kaua. Leidmiskoha kõrval oleva poemüüja sõnul ehk paar päeva, Leopold käis poe juurde abi otsimas. Kassike nagu saab inimeste sõnadest aru ja lasi isegi kõrvad ilma vastuvaidlemata puhastada.

Leopold soovib väga leida oma armastava pere ja hooliva kodu või ajutise kodu, kus saab turvaliselt oodata oma inimest.
Palun kirjutage huvi korral liisa.zen@gmail.com.

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.