Kass - Leopold s. 08/03/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Leopold otsib endale kõige suuremat sõpra!
Nimi: 
Leopold
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Leopold otsib endale kõige suuremat sõpra!
Leopold on üks suur ja paks kõuts Kalamajast. Juttude järgi endine kodukass, kes viimased 1,5 aastat on olnud sunnitud tänaval veetma. Õnneks Leopold armastab õue-elu ja pani selle tänava-värgi enda jaoks päris hästi tööle. Oleme väga rõõmsad, et ta auto alla ei jäänud (tänavakassi keskmine eluiga olevat 2 aastat tänava-elu õuduste tõttu, turvalise-elu kassil 18 aastat), ja imestame, et kuidas tal end küll nii pontsuks süüa õnnestus.

Eks tal oli oma igapäevane ringkäik. Hommikueinet pakuti kell 07 rohelises ja tunni pärast kollases majas. Kella neljast pärastlõunal tuli tädi Niina kalajääkidega ning kell 17-19 poetasid sinise ja rohelise maja inimesed talle oma palukesi. Mmmm, ja need suvised grillpeod! No kes suudaks sellisele pakspõsele “ei” öelda, kui ta näljase näoga akna all ootab, nagu poleks vähemalt… tund aega süüa saanud!

Leopoldil õnnestus tänaval jääda parasiidivabaks, kuid igaks juhuks käisime ta tõrjega üle. Ja kuna juba pooled Kalamaja kassipojad pidavat tema nägu olema, siis kastreerisime ta ka ära. Liiga palju soovimatuid kassilapsi hukkub igal aastal ainuüksi Kalamajas, ja vaevalt sooviks sõber Leopold teada, mis saatus on tema sadu lapsi tänaseks tabanud. Õnneks osale neist oleme Pesaleidja sõprade abil uued perekonnad leidnud.

Ja nüüd on käes Leopoldi kord. Leopold tahab oma koju! Ta tahab inimest, keda ta julgeks usaldada. Inimest, kes hoiaks tal iga päev kõhu täis, soovitavalt pakuks vahel ka kala. Leopold arrrrrmastab kala. Ja kindlasti õpib ka armastama inimest, kes talle lepituseks kala pakub. Kuigi Leopold olevat endine kodukass, ei suuda ta hetkel toatingimustes inimest veel usaldada. Leopold ei löö muidugi kedagi käpaga, ta lihtsalt läheb aknale peitu ja palub argliku mjäuga eemale hoida. Vahel lausa uriseb, kuid käppa ei tõsta. Ning vaatab õue. Tundide ja tundide viisi vaatab igatseva näoga õue, kus puude lehed sahisevad tuules ning vankritega noored emad oma armsate lastega rõõmsalt jalutavad. Leopold armastaks üle kõige olla kodus, kus ta saaks ka iga päev õues jalutada. Kalamajas elades võttis ta hea meelega Kalamaja rahvalt lisaks toidule ka paisid vastu, kuid siseruumid tunduvad teda hirmutavat ning pai ajal paistab Leopold lausa hinge kinni hoidvat. Õnneks liivakasti kasutamine on jälle meelde tulnud. Ja isu on Leopoldil hea. Eks peabki olema, et neid suuri põski nii nunnuna hoida ja karv kaunilt läigiks.

25.04.14
Leopold leidis omale sõbrad ja ta kolis oma koju :)
Suur aitäh tema uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.