Kass - Lemmik s. 10/06/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Lemmik oma lemmikpoosis-kaisus
Kaisukiisust Lemmikust on saanud vee-, süle- ja kalliloom! Nimelt armastab Lemmik koos hoiukodu perenaisega koos duši all käia! Päriselt ka!
Lemmikule meeldib õhtul peale õhtust mängusessiooni jääda magama kraanikaussi
Lemmik kuulub Pesaleidja väga sõbralike musumusukasside nimekirja
Nimi: 
Lemmik
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kaisukiisust Lemmikust on saanud vee-, süle- ja kalliloom! Nimelt armastab Lemmik koos hoiukodu perenaisega koos duši all käia! Päriselt ka! Nimelt kõnnib Lemmik dušinurgas, jalad vees, ja uudistab mida perenaine seal vee all teeb. Kui protseduur on lõppenud, siis puhastab kassiplika oma märjad sokid ära ning mäng võib jätkuda. Lisaks avastas hoiukodu perenaine, et sellest pole midagi, kui kraan kogemata tilkuma jätta-Lemmik ei lase veel raisku minna vaid limpsib tilkuva vee korralikult ära.

Tegu on väga rohelise mõtteviisiga kassipreiliga. Aga ka see pole veel kõik-nimelt meeldib Lemmikult õhtul peale õhtust mängusessiooni jääda magama kraanikaussi. Ja nii iga õhtu! Tema ajutine perenaine sätib kiisule siis enne magamaminemist ilusti pehme froteerätiku kraanikausi põhja ja kiisuplika saab seal siis pool ööd magada. Aga kuna tegu on ka lähedust otsiva kassiga, siis tuleb ta hommikul perenaise nägu musitama, magab natuke aega inimese peal ja siis läheb viisakalt jalgade juurde magama nagu ühele korralikult kassilapsele kohane on.
Ka õhtuti meeldib talle peale mänguhoogu perenaise süles maanduda ja siis käppadega sõtkudes unele suikuda.

Kaisukiisu Lemmik sattus Valga varjupaika koos oma 5 õe-venna ning emaga. Kuna kassibeebid olid veel väga pisid ja varjupaigas arvatavasti ellu ei oleks jäänud, siis sõitis pere kiirelt Raplasse hoiukoju. Kahjuks aga olidki 3 kassilast alles niivõrd nõrga immuunsusega ja tõenäoliselt varjupaigast või juba tänavalt viiruse külge ning lahkusid üle vikerkaaresilla.
Kaks kiisupoega ja ema kasvasid jõudsalt. Kahjuks aga ei saanud hoiukodu enam kiisusid hoida ja Lemmik koos emaga kolisid Pesaleidja kassituppa. Kassitoas aga muutus ta aga ühel päeval ootamatult loiuks ning ei tahtnud üldse mängida, mis on väikeste kassipoegade puhul üks väga halb asi. Üks meie vabatahtlikest avastas, et Lemmikul on sooleummistus. Kiiresti viidi ta kliinikusse ja pisikesele tehti klistiir. Edasi sõitis kiisu juba järgmisesse hoiukoju.

Meie väike Lemmik on juba nii palju reisinud, et nüüd sooviks ta leida endale üht sooja kohta päris kodus, kelle juures ta järgmised 20 aastat võrdne pereliige oleks.
Lemmik on umbes kolmekuune karvapall, kellele meeldib, nagu ühele kassiplikale ikka, hullult mängida. Samas pole ta hulljulge ning pahandust ei tee. Üle kõige armastab olla inimesel kaisul ja niisama inimeste lähedal. Ka tema kuulub Pesaleidja väga sõbralike musumusukasside nimekirja.
Oskab kasutada ka liivakasti ja on niisama nunnu.

20.12.13
Armas Lemmik läks koju :)
Täname kiisutüdruku uut perekonda!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.