Kass - Leenu s. 28/08/2016

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 28/12/2016 - 17:16
Pesaleidja pilt 02/01/2017 - 19:18
Pesaleidja pilt 02/01/2017 - 19:17
Nimi: 
Leenu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MEELETULT MALBE LEENU OOTAB OMA INIMEST!

Leenu on kassitoas olnud lühikest aega, ent selle ajaga on selgunud, et väga suurt seltskonda teise loomi Ta enda ümber ei armasta. Pisikese kiisuneiu hinge valdas stress ja nii otsib Ta lohutust peamiselt inimese lähedusest. Ja see meeldib Talle väga. Ta on tagasihoidlik, malbe, rahulik ja äraütlemata armas kiisuneiu, kes vaikselt silma kinni laseb, kui paitamine kestab pikemat aega. Niivõrd nauditav on tähelepanu ja lähedus!

Leenu on noor - umbes 4-kuune ja selle lühikese eluea jooksul on Ta ära õppinud, et inimesed armastavad Teda. Ta oskab käia veatult liivakastis ja armastab eriti konservi, kuid krõbinaid krõmpsutab samuti meeleldi. Kui pisut kohanemiseks aega anda, on Ta ilmselgelt meistermängija ka sulepulga ja kõige krõbisevaga, kuid praegune õrn hirmutunne seda Tal teha ei lase.
Seepärast loodamegi väga, et ehk Leenu leiab kiirelt kodu, et Ta ei peaks pikalt paarikümne kiisu seas end ebamugavalt tundma. Päris oma kodu oleks ju soe ja hea, oma inimesed, kes Teda püsivalt ja igapäevaselt natukenegi paitavad..

Leenu on saanud vaktsiini, sise- ja välisparasiiditõrjed, saab kojuminekuks kiibi ja võtab kaasa Royal Canini kinkepaki!

07.01.17
Leenu on uues kodus :)
Täname väga Leenu pererahvast!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.