Kass - Leemet s. 23/03/2012

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 23/03/2017 - 14:19
Pesaleidja pilt 23/03/2017 - 14:19
Pesaleidja pilt 24/03/2017 - 20:57
Pesaleidja pilt 01/06/2017 - 21:23
Nimi: 
Leemet
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
hoiul
-->: 
Elus
Linn: 
Viljandi varjupaik
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Leemet,
me ei tea, kus oled Sa käinud. Mis Su silmad näinud Kas on oldud Su vastu hea? Kas oled kurja näinud? Kas oled olnud üksik või on Sul olnud pere? Kellega Sa oled kohtunud? Mida teinud? Kuidas on möödunud Sinu talved? Suved?

Me ei tea Sinust palju, Leemet, kuid ometigi teame, kes Sa oled. Kus iganes ja milline Leemeti pikk elu on olnud.. see on teinud temast suure südamega kassi. Leemet on leebe ja hell. Leemet usub inimestesse. Leemet armastab Sind, kes iganes Sa oled. Ta armastab pai ja iga minuti eest, mis Sa talle pühendad, on ta tänulik. Ta on rahulik ja ei nõua palju. Leemet on õnnelik iga suutäie ja puhta liivakasti üle. Leemet teab, mis on elus tähtis ja oskab väikseid asju hinnata.

Meie aga teame, et Leemet on hindamatu sõber ja väärib palju-palju rohkem. Leemet väärib head sooja hoolitavat ja armastavat kodu.

Kui Sa arvad, et Sinu kodus on ruumi ja armastust Leemeti jaoks, siis täida kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Lisainfo: airike@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.