Kass - Leebeke s. 25/05/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 18/08/2016 - 21:44
Pesaleidja pilt 18/08/2016 - 21:44
Pesaleidja pilt 18/08/2016 - 21:44
Pesaleidja pilt 18/08/2016 - 21:44
Nimi: 
Leebeke
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Leebekese esimene eluaasta on olnud tõeliselt kaelamurdev sõit Ameerika mägedel. Imekauni kasukaga kiisupoeg sündis 2015. aasta mais Kullamaa hooldekodus pesitsenud kassikoloonias. Üsna varsti pärast seda tähtsat sündmust otsustasid kohalikud võimud koloonia likvideerida ja, mõeldud-tehtud, kutsusid jahimehed appi. Tänu haleda südamega naisterahvale õnnestus Leebekesel ja ta vennal kuuli eest pääseda, aga kodu polnud ikkagi.

Mõned kuud ebakindlat elu ja siis ometi leidusid inimesed, kes hoolitsesid selle eest, et kassikesed saaksid vaktsineeritud ja kastreeritud ning pääseksid
pealinna ja Pesaleidjasse. Nüüd on neil võimalus siin õigetele inimestele silma paista ja omale kodu välja võluda. Aga ega Leebekesel tegelikult väga võluda vaja polegi: imekaunis kasukas – olemas, leebe iseloom – olemas, head kombed – olemas! Ja kui siia lisame veel, et uuele kodule on ka kiip ja pass ette näidata, siis on lootus paremale elule igati õigustatud.
Tõsi, Leebeke ei ole veel päriselt sülekass. See ei tohiks ometi kedagi imestama panna, sest põhjust inimesi umbusaldada on tal rohkem kui küll. Ent Leebeke pole ei kuri ega agressiivne, ootab kannatlikult, kuni inimese käsi läheneb ja võtab pakutava pai tänuga vastu. Vaevalt see süllepugeminegi kaua võtab, kui tuleb see ainus ja õige inimene, kes pakub Leebekesele ta elu esimese päriskodu.

08.09.16
Leebeke kolis kassitoast oma koju :)
Suur aitäh perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 12 guests.

Online users