Kass - Lauri s. 11/07/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 11/12/2017 - 15:38
Pesaleidja pilt 11/12/2017 - 15:38
Pesaleidja pilt 11/12/2017 - 15:38
Pesaleidja pilt 11/12/2017 - 15:38
Nimi: 
Lauri
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

TERE, MINA OLEN LAURI. SAAME TUTTAVAKS?

 “Mul on üks unistus ja sellele saad just Sina, seal teisel pool ekraani olev inimene, kaasa aidata - soovin enne uut aastat koju saada! Veel parem oleks jõuludeks, kuid ma pole kapriisne. Siin kassitoas on ka täitsa tore ringi trallida, kuid minust suuremad kassid ei viitsi kohe üldse minuga siin mängida ja joosta. Nad pigem istuvad akna peal ja unistavad oma kodust või susisevad, et ma veidi rahulikumalt võtaksin.  Eks ma ikka unistan ka, kuid üritan olla positiivne ning elada päev korraga. Vähemalt on katus pea kohal, tuba soe ja kõht täis. Küll see minu inimene ka tuleb ja viib mind endaga päris koju, kus saan päevad läbi mängida ja nurruda ja üleüldse nunnukas olla.
Ootan Sind juba kannatamatult endale kassituppa külla!”

 Kui soovid Laurile külla tulla ning sobivuse korral koju kaasa viia, täida palun kassivõtja küsimustik (http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused) ning võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.

Päris oma koju minnes võtab Lauri kaasa ka kingipakikese Royal Caninilt.

 Lauri on vaktsineeritud, kiibistatud ning regulaarselt sise- ja välisparasiitide tõrjet saanud umbes 5-kuune kiisupoiss.

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 10 guests.