Kass - Lasteaia kassilapsed s. 26/09/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Hille, Halle ja Holle :)
Holle
Pesaleidja pilt 26/10/2013 - 15:37
Pisike süsimust kaunitar on juba uues kodus :)
Nimi: 
Lasteaia kassilapsed
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Tillukene kassipoiss Holle on juba päris suureks ja tubliks kassiks kasvanud! Ta ei vaja enam oma asendusema ning on iseseisev ja tore poiss. Imeilusa helehalli-valge karvaga, mis on veel tavapärasest ka natukene pikem.

Holle on praeguseks kasvanud koos lastega, teiste kassidega ning ka koertega! Neist kõigiga saab ta suurepäraselt läbi, mis tähendab, et Holle uues kodus võiksid kah need kõik esindatud olla.

Holle on tore kiisu, käib nii inimestel kui teistel kassidel ja ka koertel kaisus magamas. Kui inimene koju tuleb, siis tervitab väga armsalt, tõustes oma pisikestele tagakäppadele. Holle reageerib ka oma nimele ning talle meeldib koos pererahvaga vaadata teleka- ning arvutiekraane :)

Holle on nüüdseks juba peaaegu kahe kuu vanune ning täiesti valmis minema uude koju! Selleks palume täita loomavõtja küsimustiku aadressil https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGFfNE9pRkNGR3cwTVZ... ning teiega võetakse ühendust!

"Septembrikuu viimasel päeval said Pesaleidjad kõne mures lasteaiakasvatajatelt, kes olid enda majast leidnud 5 tibatillukest kassipoega. Kasvatajad võtsid üles osa põrandalaudu, et õnnetud kassilapsed kätte saada... "

Kas mäletate veel seda lugu?
(Kui ei, siis pole ka hullu, saate end nende elulooga kurssi viia näiteks nende veebiperemehe leheküljel: http://veebiperemees.varjupaik.ee/?go=loom&lid=156)

Meie kuulsad õnnesärgis sündinud kassilapsed, kes rändasid pool Eestit läbi selleks, et jõuda oma asendusemade juurde. Varsti on väikesed võitlejad ka valmis selleks, et saada endale päris oma kodud! Kolm tibatillukest halli-valgega kiisupoega ning üks süsimust imeilusate helesiniste silmadega kaunitar ootavad oma päris inimesi! Kiisud on veel üsna pisikesed, kuid juba on näha, et neist tulevad väga ilusad kassid - sellised pehmed ja tavapärasest pikema karvaga.

Hoiukodu ristis meie tibatillukesed hallid nurrumootorid nimedega Hille, Halle ja Holle. Ega neil kõigil välimuse osas suurt vahet ei ole, kõik ilusad vesihallid, natukene valget nii näos kui kõhu all, ja kõigil on valged sokid jalas.

27.10.13
Pisike must kiisulaps on uues kodus :)
13.11.13
Halle uues kodus :)
15.11.13
Hille kodus :)
25.11.13
Holle kodus :)
Täname kodupakkujaid!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.