Kass - Larz s. 10/10/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 30/11/2017 - 20:51
Pesaleidja pilt 30/11/2017 - 20:52
Pesaleidja pilt 30/11/2017 - 20:53
Pesaleidja pilt 30/11/2017 - 20:53
Nimi: 
Larz
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

BRONEERITUD!

Hei! Minu nimi on Larz. Pärit olen ma sellisest pisikesest kohast nagu Mustvee.
Olen laheda vöödilise kasukaga umbes 1,5-kuune kassipoiss. Minu eripäraks on see, et mul on ainult üks silm, aga see mind kuidagi vähem nunnuks ei tee. Eksju?
Mul on ka kaks venda - Hanz ja Nilz. Olen vendadest kõige hakkajam. Ükski kapipealne pole liiga kõrge. Kõik vajab avastamist. Juba üsna varsti olen ma valmis kolima aga oma päris pere juurde. Söön ma juba täitsa ise, nii konservi kui krõbinaid. Kasutan ka eeskujulikult liivakasti. Oskan natuke veel ka susiseda, kuid sülle saades leebun koheselt ning nurrumootor läheb tööle.
Noo vaata ometi mind, kui nunnu ma olen.

Kui sa tundsid minus ära oma südame ja arvad, et võiksin sinuga koos koju tulla, ja võibolla ka ühe oma vendadest kaasa võtta, siis täida ära kassisoovija ankeet leheküljel http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Olen läbinud parasiiditõrje ja saan ennem päriskoju kolimist ka kiibistatud. Ootan sind, mu oma inimene, koos ema ja vennakestega hoiukodus Tallinnas.

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.