Kass - Larry s. 16/04/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Iseloomult on Larry väga uudishimulik ja sõbralik kõigi loomade suhtes.
Pesaleidja pilt 18/06/2015 - 22:14
Kass - Larry s. 16/04/2015
Pesaleidja pilt 01/06/2015 - 07:35
Nimi: 
Larry
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Larry on kahe kuu vanuseks saav vahva kassipoiss, kes veel kõigest kaks nädalat tagasi sisises, urises, paukus ja põgenes. Ta oli väledam kui reaktiivlennuk. Tänaseks on see pisike pöialpoiss asendanud sisina nõudliku mjäuga, urina nurruga, põgenemise mänguga ning lisaks ronib õhtul ka voodisse magama.
Iseloomult on Larry väga uudishimulik ja sõbralik kõigi loomade suhtes. Näiteks kui teised hoiukodu neljajalgsed alguses seda pisikest poissi ei sallinud, siis Larry ei teinud sellest välja, vaid lihtsalt pesi selle uriseva eluka puhtaks ja puges võimalikult külje alla magama. Olgu siis mainitud, et tänaseks pestakse siis juba üksteist ning ollakse üks suur lahutamatu bande. See on ka põhjus, miks hoiukodu eelistaks, et Larry tulevases kodus oleks ees ootel veel mõni neljajalgne sõber, et ta ei peaks tundma ennast üksi ja ka kohanemine oleks kordades lihtsam.

Kui rääkida Larry oskustest, siis ta oskab tegelikult kõike, mida teevad ka tavalised täiskasvanud kassid. Ehk siis kasutab ta liivakasti nagu vanameister. 10 korral 9,99st kasutab kratsipuud. Teab milline on kvaliteetne ja väärt söömist kuivtoit, hindab head konservi ning lemmikuks delikatessiks on kanaliha. Lisaks on tal suurepärane oskus võluda peaaegu kõiki inimesi.

Larry on tegelikult valmis päris enda koju ka minema. Larry on saanud ussirohud, kiibitud ja omab oma isiklikku passi.

09.07.15
Larry on uues kodus :)
Täname Larryle kodu andnud peret!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.