Kass - Lõvi s. 16/01/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 16/01/2013 - 14:06
Pesaleidja pilt 16/01/2013 - 14:06
Pesaleidja pilt 16/01/2013 - 16:28
Nimi: 
Lõvi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kiri Lõvi hoiukodust: "Kui noormees Lõvi saabus, ootas teda ees Bagheera, kogult kaks korda pisem, aga igavesti uudishimulik pantriplika, kes uue sõbra kohe kiirkorras üle nuusutas. Alguses oli Lõvi veidi häbelik. Nuusutas territooriumi üle, leidis liivakasti ise üles ja siis puges Tallinna kõige madalama voodi alla peitu :) Kui tubades tuled kustusid, hiilis vaikselt välja ja hakkas oma uue elukohaga põhjalikumalt tutvuma. Öösel kell 3:41 käis siiani esimene ja viimane "klirr" - ilmselget ei tunneta ta veel oma jõudu. Aga pole hullu, sest kass ise on nii armas ja killud toovad ju õnne :) Meelispaigaks valis Lõvi endale aknalaua - nagu kuningale kohane.

Nüüd on sellest esimesest avastusteööst nädalake möödas ja Lõvi näitab oma tõelisi värve. Istub truilt ukse juures ja ootab perenaist töölt koju. Siilib mööda jalgu ja nurub konservi. Kui pai tahab, siis sirutab end pikalt-pikalt mööda sind üles ja küsib. Kurrub ja nurrub. Mänguhoos püüab nii pehmeid kalakesi, kui teise mängija sõrmi :)

Kammimist me veel harjutame, sest kamm on natuke uus ja hirmus asi, aga vaadates kui suureks sõbraks Lõvi nii lühikese aja jooksul on saanud, siis oleme kindlad, et ega pikalt selle harjutamisega ei lähe."

Lisaks on Lõvi avastanud, et diivan on aknalaua kõrval ikka üks igavesti vahva ja pehme koht, kus käpad taevapoole visata ja siis end kõhu alt sügada lasta :)"

17.01.13
Lõvi läks koju :)
Suured tänud Lõvile kodu andnud toredale perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Dr. Lõvi :) pühapäev 5/1/2014
Lõvi ja Vunts on suured sõbrad neljapäev 28/3/2013

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.