Kass - Kusti ehk Kondike s. 01/04/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 05/12/2017 - 20:43
Pesaleidja pilt 05/12/2017 - 20:45
Pesaleidja pilt 05/12/2017 - 20:42
Pesaleidja pilt 05/12/2017 - 20:42
Nimi: 
Kusti ehk Kondike
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Bonjour, daamid ja härrad! Minu nimi on Kusti. Hüüdnimeks mu väikese kaalunumbri tõttu on pandud mulle Kondike.
Hoiuperenaine rääkis, et kui ma hästi viisakas ja sõbralik kass olen, siis leian kiiresti päriskodu. Nii ma nüüd siin viisakustermineid õpingi.

Minu pääsemise lugu on täitsa isemoodi. Mõtlesin mina, et aitab sellest õues külmetamisest. Lähen õpin veidi koolitarkuseid ja ehk leian ka endale lõpuks ometi kodu. Jõuan mina koolimaja ette ja mis ma näen. Tulevad koolimajast kolm koolipoissi. Astun mina aga ligi ning hakkan omas mjäugumisekeeles nõu pärima, et kuhu õigem pöörduda oleks, kui soov ka koolipoisiks hakata. Ei vasta nemad mulle esiti midagi. Teevad vaid pai ja hakkavad kodu poole astuma. Ei anna see asi mulle rahu. No, kuhu ma siis ometi pöörduma pean. Lippan aga poistele jutustades järele. Üks hetk jõuame ühe suure maja ukse ette. Poisid hakkavad tuppa minema. Ma jooksen järgi ja karjun: "Kuhu te lähete, aga mina?" Poisid vaatavad mind haledate nägudega. Järsku hakkavad arutama: "No on see kassike alles kõhnake. Justkui vaid luu ja nahk." Mõtlen mina siin omaette, et huvitav, kas siis koolipoisiks ei võetagi, kui nii kõhn oled. Poisid hakkavad jälle tuppa minema. Mina jonni ei jäta. Lõpuks võetakse mindki kaasa. Ometi soe koht, kus olla. Nii ma nüüd ootan ja loodan. Ehk saab minustki pärast pisukest kosumist uhke koolipoiss.

Kui sa tunned, et tahaksid olla see inimene, kes aitab Kustil kasvada suureks ja tugevaks koolipoisiks ning koos kõik koolipoisi tarkused selgeks õppida, siis täida ära kassisoovija ankeet leheküljel http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja Kusti käpakäigul silma peal hoidev vabatahtlik võtab sinuga ühendust.

Kusti, hüüdnimega Kondike, on 3-4-aastane kassinoormees, kes tänaseks on läbinud sise- ja välisparasiiditõrje ning peale korraliku kosumist saab ennem päriskoju kolimist ka kiibitud ning kastreeritud.

Kusti kasutab eeskujulikult ka liivakasti ning mööblit kratsipuuna ei kasuta. Igati korralike kommetega noormees. Koolipoisiks saamiseni on veel pikk tee, aga üheks ehtsaks kodunurrikuks sobib ta juba igati.

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.