Kass - Kustav Kustavson s. 01/07/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 04/10/2017 - 10:48
Pesaleidja pilt 04/10/2017 - 10:46
Pesaleidja pilt 04/10/2017 - 10:46
Pesaleidja pilt 04/10/2017 - 10:47
Nimi: 
Kustav Kustavson
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Viljandi
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kustav, omadele ka Kusti, on umbes kolme kuune isane kassipoeg. Kiisule otsa vaadates meenutab ta pisikest tiigrit, kuid kõhu all leidub ka täppe. Kõrvade otstes on tillukesed mustad tutid.

Kui Kustav Viljandi varjupaigast hoiukodu poole sõitis, siis oli hirm kindlasti suurem kui tema ise. Siiski sai talle juba paari esimese päevaga selgeks, et nurgas kössitamine pole tema jaoks. Selle asemel avastas ta hoopis, et inimese soe käsi tema pehmet kõhtu silitamas on midagi, mis teda tõeliselt lõõgastab ning aitab tal leida oma zen-i. Oma tänutunnet väljendab ta tõeliselt valju ning kõlalt pehme nurrumootori abil. Oma hommiku- ning õhtueinet oodates on ta aga tõeliselt püüdlik ning annab endast kõik, et üks korralik „mjäu“ välja öelda, kuid seni on see jäänud vaid vaikseks, kuid omamoodi dramaatiliseks „mjä“-ks.
Kustav kasutab ilusti oma liivakasti, muuhulgas viib aeg-ajalt seal läbi ka põhjalikemaid kaevamistöid. Lemmikmänguasju on Kustil mitmeid, enim meeldivamad on hõljuvad suled, karvane hiir, kõrred ja pastakad. Ta on energiline ning uudistab alatasa ringi ning õpib iga päevaga inimesi rohkem usaldama. Hetkel eelistab ta süles olemisele pigem inimese lähedal pikutamist. Kustav armastab pikki silitussessioone ning peale uinakuid mängimist.

Kustav ootab endale päris OMA kodu, kus teda omakorda ootavad inimesed, kellel on aega ning kannatlikkust, et koos mängida, õppida, harjuda. Hetkel sotsialiseerub ta mõnda aega oma hoiukodus, Viljandis, kuid on peagi valmis oma kohvrid pakkima ning reisima oma uude koju.

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 1 guest.

Online users