Kass - Kurri s. 23/04/2003

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kurri teab, et lootust ei tohi kaotada, kuid vaikselt on see siiski kadumas.
Kurri on armas väiksekasvuline kassidaam. Ideaalne neile, kes soovivad endale rahulikku kassi, kelle mängutuurid nüüdseks möödas oleks.
Kurri on nüüdseks juba üle poole aasta olnud uue kodu ootel ning ta ei saa aru, miks. Tema puhul on tegu igati korraliku kodukassiga, kes on saanud tunda kodusoojust, kuid sellest kahjuks ilma jäänud.
Pesaleidja pilt 21/04/2013 - 09:22
Nimi: 
Kurri
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Umbes 10 kuud tagasi jäi Kurri ilma oma kodust ning kogu selle aja on elanud Pesaleidja Kassitoas.
Kurri teab, et lootust ei tohi kaotada, kuid vaikselt on see siiski kadumas. Me näeme iga päevaga, kuidas Kurri järjest enam märkamatuks jäi. Alguses, kui Kurri meile tuli, oli teda näha. Ta istus alati aknalaual, ootas. Ootas oma inimest. Inimest, kes ta koju viiks, kellele ta oleks oluline. Kedagi, kes hoiaks ja kaitseks teda. Kedagi, kes pakuks talle kodusoojust ja kindlustunnet.
Paistab, et nüüdseks on ta alla andnud. Kurri ei ole enam kergesti märgatav, sest ta eelistab oma päeva veeta toa kõige kaugemas nurgas pesas magades. Samal ajal igatsevalt vaadates, kuidas teised, veidi pealetükkivamad kassid, saavad vabatahtliku süles pikutada. Saavad inimese lähedust tunda. Ta on pea 10 kuud näinud, kuidas tema sõbrad ja sõbrannad transpordipuuridesse pakitakse ja koju viiakse. Tema tahaks ju ka.
Kuigi Kurri on 10 aastat vana, ei saa öelda, et ta on vana kass. Ta on väärikas eas proua, kes väärib austust. Arvestades kodukasside keskmist vanust, on Kurril veel pool elu ees. Ta on rahulik ja tagasihoidlik. Kurri väärib uut võimalust, uut elu.
Siiski on Kurril unistus. Ta soovib väga, et ta ei peaks enam kaua oma kodu ootama.

Pisikest kasvu ilusate silmadega kiisuproua Kurri saabus koos Ciroga Pesaleidja Kassituppa 16. aprillil. Kurri on sündinud aastal 2003, mis teeb temas väärikas eas proua.
Kurri riietuseks on lihtne ja tagasihoidlik must kasukas, mida ilmestab kurgu all olev valge medaljon.

Korralikule kassiprouale kohaselt on Kurri steriliseeritud, vaktsineeritud ning saanud oma isikliku kiibi.

05.03.14
Meie Kurri leidis oma inimese :)
Suur aitäh kodupakkujale!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 11 guests.

Online users