Kass - Kukupai Niina s. 01/05/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Niinake, kallis, miks oled sa mõtlik? Kas seetõttu, et vennake kolib päriskoju ja sina jääd ikka ootama? Kas seetõttu, et oled oma venna suurim sõber, müra- ja kaisukaaslane ning varsti pead ainult mängukassiga leppima?
Mürakaru-kaisuloom Niina :)
Kas kujutate ette neid kiisusid külma ja niiskesse keldrisse üksi ilma emata, näljaste ja hirmunutena nutma piu-piu-piu?
Mõlemad kassilapsed põristavad nurruda kohe, kui neile pai teha.
Nimi: 
Kukupai Niina
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Meie armas Niinake on väikest kasvu, umbes 8-kuune kiisu, suur inimeste ja teiste kasside sõber, mõnus kambajõmm, osavõtlik kaaslane, kes pakub oma pisikest abikäppa alati, kui selleks võimalus avaneb. Näiteks meeldib Niinale ka söögitegemine, kus ta aktiivselt osaleb valminud toitude maitsmisel. Ta ei maitse ainult lihasaaduseid ja ampsukest hapukoort, mis kassidele tavaliselt meeldivad, Niina maitseb kõike, mida lubatakse - näiteks värskeid salateid, õuna ja juustuvõileiba sööks ta igal hommikul (st nii juustu, kui leiba). Suurt huvi tunneb ta veesüsteemide vastu – kraanikauss, eriti märg kraanikauss on väga mõnus koht pikutamiseks. Tõesti, Niina ei ole ainult kass, ta on väike tarmukas persoon.

Kui Niina nurrub, siis eriliselt tugeva põrina-krõbinaga. Kuidas sellise pisikese piiga sisse selline võimas mootor ära mahub. Aga mahub, see on tänulikkuse mootor, mis töötab inimese paidel – siis sõtkub Niina käpakestega oma tekikest, musitab niiske ninaga inimese põske, keerab kõhu paideks ette ja nurrub õnnelikult ja tänulikult. Sest enam kunagi ei pea Niina elama külmas pimedas keldris, kust Pesaleidja inimesed ta koos õdede-vendadega kevadel päästsid.

Täna on Niina mõtlik, sest tema vennake kolib ära, aga Niina loodab väga, et ka tema pere tunneb ta ära, tuleb külla, nad lähevad koos koju ja seal on ehk juba mõni ka kass ootamas.

Aprill 2014.
Armas minikass Niina Kukupai jäi hoiukodu päriskassiks, kuna tema ära kolimist hoiukodu üle elanud ei oleks.
Aitäh!!!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.