Kass - Kristallide Kolmik s. 18/08/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Agate ehk Mitmevärviline Ahhaat
Onyx ehk Must Oonüks
Aventuriin ehk Kollane Aventuriin
Nimi: 
Kristallide Kolmik
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Narva
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

AVENTURIIN ON KODU LEIDNUD!
KODUSID OTSIVAD AGA VEEL ONYX JA AGATE!

KRISTALLIDE KOLMIK otsib peresid!

Aventuriin ehk Kollane Aventuriin
Aventuriin tugevdab oma nurrumisega sisemist rahu, soodustab positiivset ellusuhtumist ning aitab leebelt ja tõhusalt vabaneda emotsionaalsest valust. Aventuriini tasuks stressi, korralageduse ja kaose aegadel enda lähedal hoida - seda just rahustavate ning närvisüsteemi turgutavate omaduste pärast.

Onyx ehk Must Oonüks
Oonüks muudab mängides negatiivse positiivseks, tõmbab universumist energiaid. Oma saba jälitades leevendab hirme ja muresid ning toob omanikule õnne ja rõõmu.

Agate ehk Mitmevärviline Ahhaat
Agate suurendab sisemist stabiilsust ja meelerahu. Lase mul magada su peal ja minu soojades ja kaitsvates energiates tunned end turvaliselt, kaitstuna ja kindlalt. Paita mind ja toon su ellu pehmust, headust ja rahulikkust. Ravitsen sisemist viha, turgutan armastust.

Kristall-kassipojad on kahekuused, kuid juba oma ala spetsialistid. Oonüks ja Aventuriin on vahvad poisid ja Agate on armas plika. Kõik kolm on väga aktiivsed ja toimekad tegelased. Särava uudishimuga avastavad maailma ning suure lootusega ootavad inimesi, kellele kinkida oma energiat ja armastust.

Kui otsid oma koju harmooniat ja soojust, täida palun meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja me võtame ühendust esimesel võimalusel.

Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb kassipoegadega kaasa Royal Canini kinkepakk. Ja loomulikult saab igaüks kaasa passi, kuhu on kantud tema kiibinumber.

08.11.17 Aventuriin on uues kodus :)

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.