Kass - Krääksu s. 05/05/2010

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Rohelised, hästi mõtlikud ja veidi kurvad silmad. Kõhetu saba ja väikse tedretähniga roosa nina.
Seda tõelist kassinjäud Krääksu suust ei kuule. Ega mina ka Krääksu asemel ei njäuks nunnu kassipoja kombel. Kui mind oleks sellisel kombel tänavale jäetud. Kui mind enam Inimesele vaja ei ole.
Pesaleidja pilt 31/05/2014 - 21:39
Nimi: 
Krääksu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Valge, veidi räämas kasukaga kass-kutt vaatab tungiva pilguga mulle otsa. Rohelised, hästi mõtlikud ja veidi kurvad silmad. Kõhetu saba ja väikse tedretähniga roosa nina. Ma tean tema lugu. Sellepärast ta mulle nii nõudlikult otsa vaatabki, justkui paludes: “Räägi. Räägi neile. Las maailm teab miks..”
Mida peaks maailm teadma? Seda, et kusagil siin väikses Eestis on väike linn, kus elab keegi, kes võttis endale kunagi kass-kuti? Valge, pehme ja mõnusalt siledakarvalise? Kindlasti rõõmsameelse rübliku? Lasi sellel kassilapsel suureks kasvada? Harjuda mitme aasta jooksul oma nurgakese, oma toidukausi ja Oma Inimesega? Ilusa lõpuga lugu? Ei. Elu teeb omad korrektuurid. Ja sellele kass-kuti Omale Inimesele on nüüd midagi tähtsamat kui valgekarvaline kass-kutt, tedretähniga ninal. See midagi tähtsamat on alkohol. Tema enam kutti enda juurde ei taha. Ja siin tegelikult lõppebki nimetu kass-kuti lugu ja algab Krääksu oma..
Alles pealinna jõudnud Krääks sai nime oma vabatahtlikult, kes istus keset kassituba, vaatas oma uuele hoolealusele otsa ja mõtles, et mis võiks kass-kuti nimi olla. Ja siis ütles noormees ise sõna sekka: “Krääks. Kräääääääks. Krääääks.” Nojah, kui üks kass on maailma peale nii solvunud, et näugumise asemel krääksub, siis nii olgugi!
Krääks on ehe inimese kass. Nõuab pai, ronib sülle ja puksib peaga vastu kätt, kui tema arvates liiga vähe tähelepanu saanud on. Aga seda tõelist kassinjäud Krääksu suust ei kuule. Ega mina ka Krääksu asemel ei njäuks nunnu kassipoja kombel. Kui mind oleks sellisel kombel tänavale jäetud. Kui mind enam Inimesele vaja ei ole. Kui Inimene enam mind ei taha. Kui pudel on olulisem kui ühe njäu väljapaitamine. Ka mina krääksuks. Pettunult ja pahaselt.
Krääks on valmis uueks alguseks. Lasi endale selle nimel vastuvaidlemata teha kõik vaktsiinid ja paigaldada kiibi. Kõrvad on puhtad ja käpad valmis. Isegi see väike “njäu” on kurgus ootel. See tuleb vaid usalduse ja tähelepanuga välja teenida.

10.08.14
Krääks kodus :))
Suur aitäh kodupakkujale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.