Kass - Kolmkäpp s. 09/09/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kas meie seas leiduks keegi hea inimene, kes saaks pakkuda oma armastust sellele toredale kaslasele ja saaks vastu toreda sõbra?
Kolmkäpale meeldib hullult joosta! Mega müdin käib, ta lihtsalt jookseb- see on mega nunnu :)
Pesaleidja pilt 11/11/2014 - 07:18
Pesaleidja pilt 11/11/2014 - 07:20
Nimi: 
Kolmkäpp
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Elus pole küll kompensatsiooni mehhanisme ega garantiisid, et kui käitume teistega hästi, siis tehakse nõnda ka meiega. Veelgi enam, hea käitumise eest auhindu ei jagata. Aga sellegipoolest on vaja olla teiste vastu hea, et oma südamega rahus elada. Nüüd on võimalus oma südameheadus tööle panna - selle kiisu käbarad on sõna otses mõttest natukene nirusti käinud: tal on kolm käppa. Ent sellest hoolimata on ta tohutult hea aura ja positiivse olekuga. Ja mis veelgi tähtsam, saab endaga hakkama. Kas meie seas leiduks keegi hea inimene, kes saaks pakkuda oma armastust sellele toredale kaslasele ja saaks vastu toreda sõbra?

Kiisu elab Tallinnas hoiukodus ja ootab endale mängukaaslasi külla.

Kui tunnete et Kolmkäpp on just Teie kiisu, siis palun täitke meie väike ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja hoiukodu võtab Teiega ühendust!

Vaid 1-kuune kiisupoeg leiti halvas seisus: ta silmad vesitasid ja ajasid rähma, ta oli ülikõhn ja kolme jalakesega. Alguses arvas Tõrva hoiukodu perenaine, et kiisul on sünnidefekti tõttu ainult kolm käppa. Lähemal uurimisel aga tundub, et tagumine käpp on ikka rottide või tuhkrute poolt ära söödud. Iseseisvalt süüa kassitita veel ei osanud ja teda tuli toita lutipudelist. Sellisel kombel sõi kassilaps tublilt iga natukese aja tagant. Kuna pisike kiisulaps vajas pidevat hoolt ja kõige suuremas Pealeidja hoiukodus on pea 40 kassi, leidsime kiisule uue hoiukodu Tallinnas, kus ta kosuda saaks.

Uus hoiukodu: Kiisu hakkas uues hoiukodus kohe ringi uudistama. Stressi meil ei ole, harjutame sulega mängimist ja pikamaa jooksu. Sõime ka ja puhtust hoiame ka! Talle meeldib hullult joosta! Mega müdin käib, ta lihtsalt jookseb- see on mega nunnu :)

07.12.14
Pisikene Kolmkäpp kolis hoiukodust oma armsasse päriskoju :)
Suur-suur aitäh koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 3 guests.

Online users