Kass - Kiska s. 09/05/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Palun aita Kiskas kiiresti välja tuua süles nurruv paikiisu!
Kass - Kiska s. 09/05/2011
Nimi: 
Kiska
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Mäletate Kiskat? Seda Kiskat, kes oma nime õigustas? Või seda Kiskat, kes raskekujulist kassitoa stressi põdes? Täna tahame teile just seda (kuid pisut muutunud) Kiskat meenutada!

Kiska on imeilusa hallitriibulise kasukaga isane kass, kes aprillis Valga varjupaigast Pesaleidja kassituppa kolides üsnagi pahur oli. Juunis põdes ta suud vahutades hirmsat kassitoastressi, kuid nagu juuresolevalt pildilt näha - see möödus!

Kiska on jätkuvalt sama ilus, kui meie juurde tulles (kui mitte ilusam), kuid on läbi teinud iseloomumuutuse. Nüüd võime tema kohta öelda, et ta on lihtsalt pisut arglik. Oleme päris veendunud, et temas peidab end tõeline sülekass, kes ootab, et saaks heade inimeste juures välja pugeda..

Me ei tea täpselt, kas Kiska on inimese käe läbi haiget saanud või pole ta kunagi inimese hella paikätt tundnud. Küll aga teame me väga hästi, et ükski kiisu pole kunagi diivani alla elama jäänud ning ka Kiska sooviks peagi oma nime näiteks Nurri vastu vahetada!

Palun aita Kiskas kiiresti välja tuua süles nurruv paikiisu! Kuigi meie vabatahtlikud püüavad regulaarselt Kiskale inimese head külge näidata, vajaks meie ilus hall triibik hädasti hoiu- või veel parem, päriskodu!

Kiska on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ning saanud parasiitidevastase tõrje.

Jõulud 2014.
Kiska leidis oma kodu :)
Suur aitäh Kiska uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.