Kass - Kim s. 20/08/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 25/10/2016 - 21:45
Pesaleidja pilt 25/10/2016 - 21:45
Pesaleidja pilt 25/10/2016 - 21:45
Pesaleidja pilt 25/10/2016 - 21:45
Nimi: 
Kim
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KIM ON RÕÕMURULL!

Säravalt punane Kim saabus Mulgimaalt pealinna just Pesaleidja kassitoa neljandal sünnipäeval, kui peaaegu kogu kassitoa inimpere oli teda vastu võtmas.
Tema minevikust teame vaid seda, et rõõmsameelne ja paimaias Kim leiti kauni Karula järve äärest. Kuidas ta sinna sattus ning miks kodutuks jäi – seda me ilmselt teada ei saagi. Kui kassituppa sattunud kiisud kipuvad olema arglikud ja eriti esimestel nädalatel end pesadesse peidavad, siis Kim tuli, nägi ja võitis! Astus uksest sisse, kurrnäu, siin ma olen ja palun mind armastada.
Puges esimesele ettejuhtunud vabatahtlikule sülle, keerutas teisega suletutti ja lõi kolmandale nurru. Näksas neljandat näpust ja keerutas siis ümber viienda.
Tõeline tulesäde ja rõõmurull!

Võib-olla just Sinu kodust puudub üks selline lõbus sell? Igav Sul temaga ei hakka ning mitte mingil juhul ei jaksa Sa nii kaua mängida ja nii palju paisid jagada, kui Kimile meeldiks. Aga küllap te kokku lepite.

Kui Sul on pisut aega, siis ehk saad teda netis piiluda meie uuest kaamerast, mille leiad siit: http://animalslife.net/pesaleidja-2/

Ent kui tahad Kimi tõesti näha ja oled valmis sellele tulekarva noorele kiisupoisile pühenduma ning talle uut kodu pakkuma, tule meile Pesaleidjasse külla!

Oktoober 2016.
Kim leidis kodu :)
Täname Kimi pererahvast!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.