Kass - Kiire s. 25/10/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 02/08/2016 - 22:06
Pesaleidja pilt 24/07/2016 - 16:16
Pesaleidja pilt 11/07/2016 - 15:16
IMEARMAS KIIRE OTSIB OMA KODU!
Nimi: 
Kiire
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

ÕNNETU KASSIPOISS KIIRE TAHAB OMA INIMEST!

Kiire on 2-aastane kassipoiss, kes on pärit Kahala kassikolooniast. Kiire ootab oma päris kodu Tartu hoiukodus koos oma kahe õe-vennaga. Kiire õde ja vend on juba hulka julgemad ja alati esimesena toidu kausi ääres. Esimesena mänguasju ja kõike uut huvitavamat uudistamas. Kiire on aga tagasihoidlik ja ei julge veel uutele seiklustele vastu tormata. Seetõttu jääb Kiire pahatihti ilma nii pasteedist, konservist kui ka õe-venna mängutiirud on juba lõppemas kui Kiire lõpuks uudistama on julgenud tulla. Kiire küll pelgab veel inimest, aga tegelikult ei ole ta üldse kuri kassilaps. Tallegi meeldib juba vaikselt pai ja inimene ei tundu ka enam üldse nii hirmus. Kindel on, et ka Kiire sees on pisike kassilaps, kes tahab palju hellust ja mängutiire. Vaja on vaid natuke aega, kannatust ja armastust, et Kiire suudaks oma pisikesse rinda julguse võtta ja venna-õe kaitsva selja tagant välja astuda.

Kas Sina võiks olla see inimene, kes astub esimese sammu ja annab aega Kiirele Sinuga leppida?
Kui jah, siis täida kiisuvõtja küsimustik ja hoiukodu võtab Sinuga ühendust http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Kiirel on ka kokku pakitud juba oma Royal Canini stardipakk.

Lisainfo: airike@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 4 guests.

Online users